Nevíte, jak zaujmout na Tinderu? Zeptali jsme se umělé inteligence

Je to tady... Ta svízelná situace všeobjímající vaše tělo, když máte na Tinderu perfektní match, ale nevíte, jak zahájit konverzaci. Pojďme si zavolat na pomoc budoucnost. Zeptali jsme se umělé inteligence, jak zaujmout potencionální randíčko. Btw "Ahoj, nedáme sklenku?" nečekejte.
Text: Jan Houška 3. března 2023

Foto: Getty Images

Každý z nás, kdo si někdy stáhnul Tinder s myšlenkou, že si tam najde lásku svého života (což nás po pár neúspěšných rande ihned přešlo), ten pocit zná. Bezmyšlenkovitě jezdíme prstem doprava a doleva, když v tom se najednou objeví nápis "It's a Match!". No jasně, ale co dál? Jak docílit, aby z nás náš potencionální partner, se kterým budeme chodit venčit psa do parku, byl úplně "paf" a na první rande přišel už nejlíp s prstýnkem?

Na tuto otázku jsme se rozhodli zeptat umělé inteligence, přesněji ChatGTP, o které se v posledních týdnech mluví snad úplně všude. Ano, umělá inteligence už umí i poradit, jak někoho sbalit na internetu. Žijeme v budoucnosti. 

Následující odpovědi jsou vygenerovány ChatGTP poté, co jsme zadali jednoduchou otázku - Jak někoho oslovit na Tinderu?

Mějte zajímavý a autentický profil

Dobře udělaný profil s vtipným popiskem a kvalitními fotografiemi, které ukazují vaši osobnost, zvyšuje pravděpodobnost, že zaujmete pozornost potenciálního partnera.

Buďte aktivní

Pokud chcete někoho sbalit, musíte být aktivní. Nenechte vše na potenciálním partnerovi. Začněte konverzaci, zeptejte se na něco, co vás zaujalo v jeho profilu, a dávejte mu najevo, že o něj máte zájem.

Buďte přátelští

Buďte přátelští a pozitivní vůči potenciálnímu partnerovi. Nenechte se svést negativními myšlenkami, které mohou být příliš osobní nebo kontroverzní. Místo toho se snažte být příjemní a pozitivní, což může vést k lepšímu vztahu a interakci.

Netlačte na pilu

Nespěchejte a nenechte se tlačit. Pokud máte o někoho zájem, pokuste se ho poznat trochu lépe a zjistit, co by mohlo fungovat. Jestliže existuje vzájemná přitažlivost, bude z toho přirozenější a snadnější vztah.

Buďte upřímní

Nikdy nepodvádějte nebo neklamte potenciálního partnera. Buďte upřímní a otevření o vašich pocitech a záměrech. To může pomoci vytvořit důvěru a upevnit vztah.

A jaká jsou slova umělé inteligence na závěr? Je důležité si uvědomit, že flirtování není o "vyhrávání", ale o nalezení někoho, kdo by mohl být vaším partnerem. Buďte sami sebou a snažte se poznat lidi, kteří by mohli být skvělým matchem konkrétně pro vás.

Ano, i umělá inteligence zvládne občas klišé...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné