It´s a woman´s world: Hang Janda ze společnosti Visa o cestách a setkání s Chrisem Hemsworthem

Nejhezčí je to prý v Austrálii (a ne, důvodem není do půl těla nahý Thor)
Text: Kristýna Schafferová 27. března 2023

foto: MAREK JARKOVSKÝ; STYLING: JOSEFÍNA JOŠTOVÁ; MAKE-UP A VLASY: MICHAELA OHEMOVÁ (YSL)

Marketingová managerka ve společnosti Visa Hang Janda (30) je důkazem, že svět financí není jen o tabulkách a striktních pravidel.  V rozhovoru pro dubnový Cosmopolitan, který je právě teď na stáncích, prozradila, jak moc je podle ní důležitá odvaha (v profesním i osobním životě), co podle ní musí mít dobrý leader i že ráda cestuje. A kde je jí nejlépe? To se dozvíte o pár řádků níž.

Kdybyste teď nakoukla do své kabelky, co byste v ní našla?

Dva pasy, dvě pěněženky, 4 boarding pasy (nejsem žádný uprchlík, jen právě teď sedím v letadle směrem domů (smích)), kapky do očí, krém na ruce, balzám na rty od značky Nuxe, airpody – bez těch nedám ani ránu.

Když jste zmínila airpody, co ráda posloucháte?

Poslouchám takový mix funku, soulu, popu a elektronicy. Z podcastů mám ráda Oprahs Super Soul, a pak aktuální dění ze Studia N. Fascinující mi přišel podcast o KLDR, který se věnoval tomu, jak tam funguje v podstatě celá země.

V dubnovém Cosmopolitanu jste zmínila, že ráda cestujete a vůbec nejvíc se vám líbilo v Austrálii. Máte z cest nějakou vtipnou historku?

Ta se vztahuje právě k té Austrálii... Než jsem nasedla do letadla, žertovala jsem, že tam odjíždím za Chrisem Hemsworthem. Vím, že něco natáčel i v Praze, ale potkat ho tady se mi samozřejmě nepoštěstilo. Když jsme přistáli v Sydney, přidal na Instagram příspěvek, že je opět v Praze a něco dotáčí… Tak já za ním jedu přes půl světa a on courá po Václaváku! (smích) Poslední den jsem posedávala ve stínu kousek od pláže a krátila si čas před dopolední surfovou lekcí, když vidím kluka, který je mu neskutečně podobný. V duchu si říkám, že to by byla hodně velká náhoda… Nakonec mi to ale nedalo a šla jsem se podívat a světě div se, byl to vážně on (chci upozornit, že byl taky bez trička!). Tak jsme prohodili pár vtípků o Praze, a já se cítila zase jako teenager.

Máte v životě určitou metu, které byste ráda dosáhla?

Ano, určitě. Dávám si jak krátkodobé, tak dlouhodobé cíle, a to jak ve svém osobním, tak pracovním životě. V osobním jsem zrovna jednoho milníku dosáhla. Jinak se snažím naučit se více o investicích a dosáhnout tím lepšího pasivního příjmu. Začala jsem se také učit pátý jazyk - španělštinu, tak mi držte palce. 

 Jakou superschopnost byste chtěla mít?  

Chtěla bych se umět teleportovat (smích). Víte jak - z práce by se člověk teleportoval na aperitiv do Florencie nebo za dechberoucím západem slunce na Havaj, a v deset večer už by byl zpátky doma hezky ve své posteli. 

Co umíte nejlíp na světě?

Ty jo, takhle sebevědomá asi nejsem, abych mohla tvrdit, že něco umím nejlépe. Ale věřím, že mám silné estetické cítění, organizační schopnosti, smysl pro detail a jsem tak trochu multitasking profík. 

A co vám naopak moc nejde?

Někdy oplývám nízkou mírou trpělivosti a mám strašně špatný orientační smysl. Dokážu se ztratit snad kdekoliv. (smích)

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné