Spill it! Mohli bychom si (prosím) v letadle nevyzouvat boty? A další obyčejné věci k zamyšlení

Podělte se s námi o svůj nepopulární názor nebo ožehavou otázku a zjistěte, co na to redakce Cosmopolitanu!
Text: Martin Váša 8. června 2023

Všem se občas honí hlavou něco, o čem raději nemluvíme nahlas. Podělte se s námi a pojďme společně etiketě dopřát zasloužený makeover. Chcete se i vy zeptat na něco, co vás pálí nebo nám sdělit svůj nepopulární názor a zjistit tak, že v tom nejste sami? Své ožehavé otázky posílejte na redakce.cosmopolitan@mafra.cz. V naší pravidelné rubrice Spill it, která vychází každý měsíc jak v tištěném časopise, tak i na online, najdete odpovědi od našeho redaktora Martina Váši. Nad čím se zamyslel tentokrát?

Předmět: Big bang pod sedadlem

Gentle reminder pro ty, co si v letadle rádi sundávají boty: Světová zdravotnická organizace právě oznámila, že nouzový stav koronaviru skončil, takže je jen otázkou času, kdy se většině z nás zase vrátí čich.

Předmět: Gang bang v uličce

V letadle je podle mě jediné dobré místo, a to u okna. Zaručuje, že vám po přistání nebude na krk funět spolucestující, který by radši na otevření dveří počkal vmáčknutý mezi ostatní v uličce, jako by záď letadla hořela a vpředu dávali extra pytlík krekrů pro první desítku ostroloktých. Nemůžeme se dohodnout, že když (co já vím) nejsme na Schipholu s 20 minutami na přestup, zůstaneme sedět na svých místech, dokud nevystoupí všichni před námi?

Martin Váša

@martinvasa

Spisovatel se syndromem podvodníka, latentní florista, extrovertní introvert, milovník kávy a časných rán.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné