Čeká nás návrat do Bradavic? Šušká se, že se chystá nový seriál o Harrym Potterovi

Umíte si představit Harryho, Rona a Hermionu bez Daniela, Ruperta a Emy?
Text: Kristýna Schafferová 6. dubna 2023

Foto: Profimedia

Už 22 let si při představě Harryho, Hermiony a Rona představíme Daniela Radcliffa, Emu Watson a Ruperta Grinta. To se ale může brzy změnit. Šušká se totiž, že by mohl světlo světa spatřit reboot kouzelnické ságy, tentokrát ale jako nadupaný seriál. S informací přišla agentura Bloomberg, podle níž by se HBO a J.K. Rowling měli pomalu blížit dohodě. 

Každý kouzelnický rok v Bradavicích by se měl vejít do jedné série, seriál by tak měl celkem 7. sérií. To by pro nás znamenalo hodně večerů strávených pojídáním popcornu ze špičatého klobouku, a také nově ztvárněné informace, které v knihách byly, ale do filmů se nevešly. 

J.K. Rowlingová ještě nedávno nebyla zrovna otevřená novým projektům týkajících se Harryho Pottera, ale zdá se, že svou strategii začíná přehodnocovat. Pokud by smlouvu se společností Warner Bros., která vlastní HBO, podepsala, mohla by dohlédnout na věrné a kvalitní převyprávění jejích knih.

O tom, kdo by si případně zahrál tři hlavní hrdiny - Harryho, Rona a Hermionu - zatím ještě není jasno. A tak nám nezbývá, než doufat, že Rowlingová smlouvu podepíše a štáb HBO se pustí do práce. A třeba pomůže, když si budeme potichu opakovat "Accio, Harry Potter new series!"

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné