Je čas začít se těšit na Barbie soundtrack!

Lizzo? Nicki Minaj? Ice Spice????
Gretty Garcia 12. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Film Barbie nám toto léto nabídne spoustu skvělých věcí a já tu jsem pro to! Vydavatelství Atlantic Records teď navíc oznámilo umělce, kteří se objeví na doprovodném soundtracku k filmu, Barbie the Album, a sestava je stejně hvězdná jako samotné obsazení.

Hlavní hvězda filmu Margot Robbie má na sobě pestrobarevnou šálu s jasně růžovými slunečními brýlemi a dívá se na noviny s motivem Barbie, které odhalují jména umělců zahrnutých do projektu. Jaká jména uslyšíte, až album 21. července vyjde? Lizzo, Ice Spice, Nicki Minaj, Khalid, Karol G, HAIM, Dominic Fike, Charli XCX, Ava Max, GAYLE, The Kid LAROI, Tame Impala, PinkPantheress a dva "záhadní" neznámí umělci.

Pokud by vás však všechna tato jména nedokázala nadchnout, s potěšením vám oznamujeme, že kromě Dua Lipy, která je součástí vedlejšího obsazení filmu, se v soundtracku objeví také Ryan Gosling, který hraje Kena.

Mimochodem song od Dua Lipy už je venku!

Zpráva o vydání Barbie přichází v době, kdy byla Margot tento týden odhalena jako hvězda obálky červencového čísla časopisu Vogue. V rozhovoru herečka prozradila, že její hlavní role byla původně určena pro Gal Gadot, která byla první volbou režisérky Grety Gerwig. Režisérka si ale nakonec vybrala Margot pro její "Barbie energii".

Zdroj: Time to Get Excited for the 'Barbie' Soundtrack od Gretty Garcia

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné