Be Authentic: Stoprocentně autentický report

Některé eventy předčí veškerá očekávání a klapne to na sto dvacet procent. Dvoudenní intenzivní Cosmojízda Be Authentic rozhodně patří mezi podobně úspěšné akce. Jak to začalo, co se dělo a kdo všechno si to užil? Read!
komerční článek 5. prosince 2022

Fotografie: Ondřej Rychnavský

Akce: Cosmopolitan Be Authentic

Místa činu:

NH COLLECTION PRAGUE CARLO IV

SUV Elektromobily Škoda Enyaq iV

Meetspace Spojka Karlín

V hlavních rolích:

Mary Kay

Syoss

Campari

Yavanie

Havlíkova Apotéka

Pure Discrict

Answear

Ferrero

Škoda

Influencerky jako třeba @nataliekotkova @naoleo @chrebetova @terihodanova @karolinachomistek @andreabezdekova @vandajanda @emafajnor @nataliehefnerova @jankasla @sisa_kr @eliskamatejkova @this.is.zea @gabgab_gabi @wnbmischa a další!

Šéfredaktorka Cosmopolitanu Adéla Mazánková

Stylista Honza Pokorný

Programem provázela skvělá Sasha Gachulincová

Čtvrtek 10.11. odpoledne: SLOW START (na pohodu)

Do překrásných luxusně elegantních prostorů hotelu Carlo IV se pomalu začínají sjíždět pozvané influencerky. Poprvé jsme zvali i ty ze Slovenska. Bylo moc milé, že se se jich sjelo opravdu hodně, přestože to měly daleko. Holky se ubytovaly a z jejich pokojů jste mohli slyšet obdivné: „Wow, to je ale fakt krása.“ Design hotelu je nadchl všechny do jedné, stejně tak jako krásné dárky od klientů, které na ně čekaly jako překvapení v pokojích. „Měly jsme radost jako malé holky po ježíšku,“ sdílely pak druhý den na akci své zážitky. „Rozložily jsme si všechny dárky po pokojích. Vypadalo to moc hezky.“ 

Když se všechny zabydlely, čekalo na ně další milé překvápko. Na dveře jejich pokoje zaklepal sympatický barman od Campari s vozíkem a namíchal každé z nich drink na přání. Aperol tekl proudem a tímto aktem holky vyhlásily Cosmo párty Be Authentic za zahájenou. (Vtipné bylo i to, že náhodní hosté z ostatních pokojů hned koukali, co se to v hotelu děje, a mnozí dostali na jasně oranžové lahodné drinky také chuť. Museli na ně ale do hotelového baru, Campari barman tu byl exkluzivně jen pro VIP Cosmo guestlist.)

Pro zájemce o design proběhla i společná prohlídka celého hotelu, a po ní večeře formou bufetu. Zábava organicky (a autenticky) plynula, některé holky se znaly, jiné se tu viděly „naživo“ poprvé, a jídlo? To bylo jedním slovem TOP.

19:00 LET´S GO!

Po vynikajícím jídle následovala ještě chvilka příprav a pak už se začala k hotelu sjíždět auta z limousine servisu Škoda. Destinace: Karlín a zábavná VIP Shopping night. Ta se konala ve spolupráci se 1981 second handem v jejich zbrusu novém studiu a kromě nákupů originálních kousků si tam holky mohly dát další aperol od Campari a užít si cool sety od DJ KEWU. Potom je luxusní limuzíny Škoda zase odvezly do pohodlí hotelu. Párty ovšem často jela dál i v autech. Všichni řidiči byli totiž naprosto v klidu. Volume up, smích, rozjeté holky…no problém! A pak už hotel, a bed time. Protože…zítra byl také DEN. A ne ledajaký.

PÁTEK 11.11.2022


Toto magické datum také pěkně magicky začalo – ranní hodinou lehké a příjemné jógy Barbary Skuherské ze studia Namastery. Lepší start do dne si holky nemohly přát. Když si vyladily čakry a energii, chtělo to trochu uzemnění. Šlo tedy se na hotelovou snídani se šéfredaktorkou Cosmopolitanu Adélou Mazánkovou. Opět luxusní gastronomický zážitek, hodně vtipných talků, příjemná přátelská uvolněná atmosféra. A naprosto vstřícný a příjemný personál hotelu. Holky se shodly, že takhle milí by prostě měli být všude.

Po snídaní check out a opět jízda limuzínami, tentokrát na hlavní event v prostorech Spojka Karlín. Tam to žilo už od rána. Šikovné vizážistky značky Mary Kay hosty na přání nalíčily a profi hairstylisté od Syossu se zase postarali o krásné vlasy. Takže kdo se ráno nestihl hodit se do gala, mohl být v klidu. Sál se začal rychle plnit – pozvané čtenářky, které v soutěži vyhrály vstupenky na akci, další influencerky a známé osobnosti si mohli užívat příjemný a hlavně zážitky a informacemi nabitý den. Vtipné i poučné talky (nejen) o módě se stylistou Honzou Pokorným s názornými ukázkami col kombinací ze štendru s oblečením ze špičkového fashion e-shopu Answear, kolážování vlastních Cosmo moodbordů, a hodně úžasné kosmetiky. U stánku Pure district mohli pozvaní hosté proniknout do tajů korejské čistě naformulované kosmetiky a dalších přírodních skincare vychytávek. Skvělé beauty produkty měli i u ryze české přírodní značky Havlíkova Apotéka. Nechyběl ani trendy kolagen Yavanie – vše, co jste chtěli vědět o pleti a kolagenu a báli se na to zeptat, vám u Yavanie stánku přehledně objasnili. Zobaly se lahodné pralinky od Ferrero i další dobroty. Pozvaní hosté přicházeli a odcházeli tak, jak potřebovali, žádná křeč. Dress Code? To, v čem se cítíte dobře. Zkrátka: BE AUTHENTIC. Co ještě dodat?

Snad jen to, že se moc těšíme na další pokračování.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné