Home beauty spa

Technologická revoluce v beauty světě způsobila, že i my sami si doma můžeme poskytnout péči o pleť jako v kosmetickém salonu... Kdykoli u vás v koupelně. Zdravě vypadající pleť již není sci-fi, ale realita. Ou yeah!
komerční článek 4. května 2023

Archiv Cosmo Beauty Awards

Speciální kolekce Beauty Electro od NOTINA potěší všechny, kteří milují své beauty rituály a chtějí své pleti dopřát tu nejlepší péči, protože investovat do pleti je vždy sázka na jistotu!

Pro hýčkání pleti je tu čisticí kartáček na pleť a masážní pomůcka na oční okolí se zahříváním. Kartáček je skvělý pro každodenní čištění a jeho druhá strana byla vyvinuta speciálně pro péči o oční okolí, kterému dopřeje hřejivou masáž. Ta podpoří účinky následné péče a zabrání předčasnému stárnutí pleti a navíc je extra příjemná. Pokud vyrážíte na dovolenou, nemusíte se bát, jak to zvládne vaše pleť. Přibalte si do kufru pomocníka! 

Čisticí sonický přístroj v praktickém cestovním pouzdře. Má ideální kompaktní rozměry, ale zároveň dostatečně velkou čisticí plochu, která se dostane do všech záhybů. Již během dvou minut se dokonale zbavíte všech nečistot díky silikonovým štětinkám, vibraci a termální funkci. Na výběr máte ze tří intenzit, které se přizpůsobují požadavkům vaší pleti.

Ke klasickému čištění pleti pomocí kosmetických přípravků přidejte i ošetření ultrazvukovou špachtlí. Ta pracuje na principu ultrazvukových vln, které odstraní z hloubky pórů nečistoty, odumřelé buňky a nahromaděný maz. Špachtle má ale dvě funkce, kromě čištění je i expert na zapracování sér či jiné pleťové péče, které máte zařazené ve své beauty rutině. Ty můžete zapracovávat klidně každý den a ještě více se tak vydat do boje s vráskami, akné nebo se ještě více soustředit na dlouhodobě krásnou pleť.

Další věc, která vám pomůže jet v péči o pleť na maximum, je přístroj pro urychlení účinků pleťové masky, který díky LED světelené terapii a vibracím zapracuje látky z pleťové masky do vaší pleti. Podle použití masky si zvolíte program na hydrataci pleti, rozjasnění nebo zklidnění. Kombinace světla a tepla znásobí účinky krémové či plátýnkové masky již za šest minut.

Pro každou beauty proceduru je základem dobré světlo. Podsvícené kosmetické zrcátko ozáří LED světlem pouhým stisknutím vaši pleť v rovnoměrné intenzitě podle vašeho výběru. Ať už bude venku jakékoli počasí, budete mít doma záruku dokonalého nasvícení, které opravdu oceníte jak při líčení, tak například i při úpravě obočí. Můžete vybírat z funkcí teplého nebo studeného světla a funguje i bezdrátově.

Home beauty spa Technologická revoluce v beauty světě způsobila, že i my sami si doma můžeme poskytnout péči o pleť jako v kosmetickém salonu... Kdykoli u vás v koupelně. Zdravě vypadající pleť již není sci-fi, ale realita. Ou yeah!

Více na www.notino.cz

Hlasujte pro svůj oblíbený produkt ZDE!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné