Správná ECCO atmosféra

Když je nějaký event perfektně promyšlený do posledního detailu, je to #joy. Akce značky ECCO v pražském Loftu byla přesně taková. Boty z nové kolekce Nouvelle? Láska na první pohled. Jídlo & drinky? Yummy! K tomu moře hudby, art kreativity a zábavy. Ochutnejte všechny radosti zpětně s námi!
komerční článek 24. listopadu 2022

ECCO

Vysoké šněrovací boty v anglickém stylu i další nové ECCO pecky nás dostaly. Dokonalost v černé i bílé barvě! Můžete je vzít do klubu, na cesty, do parku i na byznys meeting. Nikde nešlápnete vedle. Název kampaně #ForEveryEncounter – Pro každé setkání – k nim i k večírku dokonale sedí. Kolekce Nouvelle provázela pozvané hosty celý večer a všichni si užívali kouzelnou výzdobu i doprovodný program. Začalo to zajímavě hned u vchodu – místo klasického welcome drinku se podávala speciální gin tonic želé kostička. (A že měla grády!)

Po finger food kulinářském startu následovala delikátní tříchodová večeře, božské finger food dezerty a přesun do pohodlného kina, kde se promítaly kampaně a zajímavosti o značce ECCO. Cool atmosféru utvářela i skvělá hudba kapely Prague Lounge Trio se zpěvačkou Pam Rabbit.

Art challenge: Navrhni a namaluj si vlastní design bot, nebo ozdob plátěnou tašku. Btw, mnohá díla by se klidně mohla stát bestsellery nebo novými chic limitkami ECCO. Další party „srandy“? Kvíz o hodnotné ceny a lekce míchání drinků. Svou sklenku se povedlo namíchat i těm, kteří to předtím nikdy nezkoušeli. Zkušení barmani měli totiž svatou trpělivost i se začátečníky. Nechyběly ani oblíbené influencerky a tváře kampaní ECCO Andrea Bezděková a Natálie Kotková.

V těchto botách budete připraveni na vše, co vám přijde do cesty. Jsou měkoučké, prodyšné a jejich vysoká silueta pozvedne každý outfit. A FYI: Nemusíte šněrovat, mají na straně skrytý zip.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné