Pořádně rozjetá párty

Tak tahle jízda byla doslova nabitá elektrickou energií. Holky si během celé Cosmo akce Be Authentic užívaly limousine servis ve zbrusu nových SUV elektromobilech ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV. Malá ochutnávka jízdy, která měla jiskru? Here we go!
komerční článek 29. listopadu 2022

FOTO: VOJTĚCH VEŠKRNA; VIDEO: MAREK JARKOVSKÝ; MUAH: ESTER TESAŘÍKOVÁ; PRODUKCE: KRISTINA KAŠPAROVÁ

10: 00: Připravit se! Jaká pohoda & svoboda, když vám přímo před domem zastaví krasavec na čtyřech kolech a odveze vás přesně tam, kam chcete. A že ENYAQ COUPÉ RS iV je opravdu na první pohled wow! auto. Osvětlená přední maska Crystal Face, černé doplňky, přirozená sportovní elegance, aerodynamická moderní karoserie – prostě auto, do kterého se všem aktérkám Cosmo akce okamžitě chtělo nastoupit.

10:10: Jedem! Ještě je potřeba vyřídit pár věcí, to se zvládne cestou. Office v autě ? No problem. Wi-fi jede, pohodlné sedačky potažené kombinací kůže a hi-tec Suedia materiálu poskytují maximální komfort. O všechno ostatní se stará sympatický řidič a asistovaná jízda 2.5. Když je potřeba, díky vychytané asistenci auto samo zastaví nebo se rozjede, vzorně se udržuje v jízdním pruhu, šikovně pomáhá při předjíždění a neustále monitoruje ostatní vozidla v hustém pražském dopoledním provozu. Úspěšně se vyhýbá zácpám a díky prvku rozšířené reality ho bez stresu zvládne řídit úplně každý. Bonus? TICHO! Tohle elektroauto totiž nehlučí, ale přede jako kočka. Jeho tichou sílu jen občas přeruší vtipná poznámka některé z holek.

11: 11: Jsme na místě! Ke karlínské Spojce se sjíždějí vozy ENYAQ ze všech stran a na chodníku jsou okamžitě středem pozornosti kolemjdoucích. Stejně tak jako krásné mladé ženy, které z nich postupně vystupují.

11:11: - až do večera: AKCE! Be Authentic je v plném proudu, a pozvaní hosté, hvězdy a influencerky se skvěle baví. A nejen na eventu, ale i při cestě domů. Řidiči Škoda limousine servisu se totiž bez problémů a s úsměvem ladí na vlnu rozjetých holek. Hudba? Volume up! Afterparty v autě nemá chybu, soundsystém tohoto auta je totiž top. Jízda překypuje emocemi. Kdo bydlí mimo Prahu, užívá si komfortní a rychlé cestování z eventu i na dálnici. Maximální speed tohoto elegantního elektrického draka? 180 km/h. Jak daleko dojede? Až 518 km daleko! Nikdo se v autě nebojí, protože je známé, že eletromobily musí projít stejnými testy jako klasická vozidla. V případě nehody se okamžitě vypíná vysoké napětí. Vůz ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV navíc získal nejvyšší, pětihvězdičkové hodnocení při nárazových zkouškách Euro NCAP.

A highlight na závěr: Emise? NULA!!!

Holky se do jedné shodly, že tahle boží Škoda made in Czech Republic prostě v člověku zažehne vášeň pro řízení.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné