Jak na dokonalou fotku z mobilu? S kvalitním zařízením to půjde samo. A to i v noci

Fotografové, kreativní duše, tvůrci obsahu i ti, co přemýšlejí nad svými nákupy udržitelně. Samsung při vývoji nových smartphonů zohlednil potřeby všech těchto skupin, a tak jeho nová řada Galaxy S23 představuje dosud nejvýraznější posun ve vývoji chytrých telefonů Samsung.
komerční článek 2. února 2023

Foto: Samsung

Neskutečné zážitky z denního i nočního focení

Řada Galaxy S23 je ideální pro každého, kdo od svého telefonu očekává fenomenální snímky a videa. Díky pokročilým technologiím je dosaženo vysoce ostrých fotografií s ohromující přesností snímání a vysokým rozlišením. Samsung také myslel na vysokou oblibu selfie fotek a videí. Přední fotoaparáty jsou tak obohaceny o technologii Super HDR, díky které budou zaznamenané vzpomínky vykreslené do nejmenšího detailu. Kreativní duše si užijí možnost focení do RAW a experimentování s vícenásobnou expozicí, těšit se můžou také na režim Astrofotografie, který skvěle zachytí Mléčnou dráhu i další objekty na noční obloze. Výrazně pak ještě možnosti posouvá elektronické pero S Pen (dostupný k modelu Ultra), díky kterému se na fotce budete moct opravdu vyřádit.

Fotoaparát tohoto smartphonu nezastaví sebehorší světelné podmínky. Díky vynikajícím funkcím pro noční fotografování a natáčení jsou výsledky skvělé v jakékoli době a prostředí. Chcete si natočit koncert oblíbené hudební hvězdy, udělat si selfie v mořském akváriu nebo si prostě udělat památku na příjemnou večeři s přáteli? GalaxyS23 zachytí každou vaši vzpomínku s neuvěřitelně kvalitní kresbou detailů a bez šumu.

S důrazem na blaho planety

Samsung se přidává k dalším velkým společnostem a snaží se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí. To vše samozřejmě při udržení vysoké úrovně, pokud jde o kvalitu a estetiku. Při výrobě nové řady S23 tak využil recyklované materiály, jako jsou například recyklovaný hliník, sklo a plasty z vyřazených rybářských sítí, barelů na vodu a PET lahví. Modely nové řady také jako první představují ochranné krycí sklo Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 s vylepšenou dlouhodobou trvanlivostí, při jehož výrobě se opět používal recyklovaný obsah. Řada S23 si tak dokonce vysloužila certifikát UL ECOLOGO®, který svědčí o zmenšené ekologické stopě.

Špičkový výkon, který je připravený na všechno

Vývojáři posouvají hranice i v oblasti výkonu. Díky technologii Snapdragon® 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy dokáže model Galaxy S23 Ultra čelit jakékoli výzvě, a to i dlouhému a náročnému hraní. Také grafika u S23 Ultra se oproti předchozím typům zvýšila víc než o 40 %, což přijde vhod i vzhledem k rozměrnému displeji s úhlopříčkou 6,8 palce neboli 17,2 cm. O stejných 40 % se zvýšil také výkon umělé inteligence, který zajišťuje optimální provoz při fotografování, natáčení nebo hraní s krátkou odezvou. Kapacita baterie narostla na 5 000 mAh, aniž by se zvětšily rozměry samotného telefonu.

Výhodněji s předobjednávkou

Jestliže nad koupí nového smartphonu uvažujete, v tomto případě se nevyplatí čekat. Když si totiž telefon z řady Galaxy S23 předobjednáte nejpozději do 16. 2. 2023 (včetně) nebo do vyprodání zásob, získáte model s dvojnásobně vyšší kapacitou paměti za cenu modelu s kapacitou nižší. Při nákupu stačí zadat slevový kód, v případě nákupu v prodejně slevu uplatní prodejce. Zároveň můžou zájemci po registraci na stránkách www.novysamsung.cz odprodat své staré zařízení a k výkupní ceně navíc získat výkupní bonus ve výši 3 000 Kč. Celkově tak zákazníci v rámci zahajovací nabídky můžou získat bonusy v hodnotě až 8 500 Kč.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné