Top vlasy za chvilku ready!

Party sezona startuje! Nemáte čas před každou akcí vysedávat u kadeřníka? No problem! S haircare a stylingy od značky Syoss si upravíte vlasy sama tak, že budete vypadat jako ze salonu. Stejně jako influencerka Míša Živnůstková, která si před Cosmo akcí Be Authentic během chvilky vykouzlila styling v koupelně hotelového pokoje. WOW! #hairstyle.
komerční článek 15. prosince 2022

FOTO: VOJTĚCH VEŠKRNA

Míša (@wnb_mischa) rozjela svou privátní kadeřnickou show v koupelně luxusního hotelu NH Prague Carlo IV důkladným mytím vlasů. Nejdříve použila keratin šampon s modrým lotosem inspirovaný Japonskem. Značka Syoss si zakládá na vysoce účinných odborně vytvořených recepturách s přírodními ingrediencemi v kombinaci s komplexem aminokyselin, které pomáhají udržovat vlasová vlákna pružná a silná. Pak si její hříva pár minut užívala intenzivní keratinovou masku proti lámavosti vlasů a nakonec přišel na řadu balzám pro hladké rozčesání kadeří a pro pevné vlasy. Tomu říkáme perfektní příprava na další styling.

Základ úspěchu? Kvalitní mokrá péče: šampon, maska a kondicionér.


FYI: Jdou přesně v tomto pořadí!

Když byla příprava ve sprše hotová, pustila se Míša do foukání a stylingu. Šlo to hladce!

Míša se rozhodla pro přirozené nevyumělkované vlny. Její volba? Bingo! Ke stylingu použila kulmu. Jak víme, vysoké teploty stylingových nástrojů kvalitě vlasů moc nepřidají, ale když použijete stejně jako ona kvalitní ochranný sprej, nemáte problém (a vaše kadeře také ne). Syoss Keratin Heat Protection sprej zajistí ochranu před teplem při žehlení i kulmování až do teploty 230 °C.

Pak už stačilo jen šik vlnky trochu zafixovat a připravit je na #BeAuthentic jízdu. O finální úpravu se postaral lak Syoss Keratin. Míša si pochvalovala, že její účes vydržel nejen celou akci, ale ještě další den byly vlasy pružné a pěkné. „Laky na vlasy jinak moc nepoužívám, ale tenhle? To je jiná liga! Vlasy neslepuje, snadno se vyčesává, a dokonce je pomáhá chránit proti UV záření,” pochvalovala si. A vlasová after party, když zrovna (oops) kvůli společenské únavě nestíháte mytí? Na tu je ideální Suchý šampon Syoss, který vlasy bleskově a snadno zbaví nečistot i mastnoty a zanechá je lesklé a fresh.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné