Jenna Ortega si zahraje v sequelu kultovního filmu Tima Burtona

Timu Burtonovi se herecký výkon Jenny Ortegy zalíbil natolik, že se ji rozhodl obsadit do hlavní role jednoho ze svých nejikoničtějších filmů... O který jde? Pokud to chcete vědět, řekněte třikrát...
Text: Kristýna Schafferová 7. dubna 2023

Foto: Getty Images

Že byla Jenna Ortega pro ztvárnění Wednesday ve stejnojmenném filmu perfektní volbou, to bylo jasné hned, jak snímek prorazil skrz pavučiny a spatřil světlo světa. Timu Burton měl dobrou ruku, a moc dobře to ví. Dokonce tak, že Jenně nabídl jednu z hlavních rolí ve svém dalším filmu, na kterém začíná pracovat. A je jím sequel ikonického snímku Beetlejuice. Co všechno víme?

Pokud byste se Tima Burtona ještě před několika lety zeptali, jestli by nechtěl zopakovat úspěch svých filmů a natočit jejich pokračování, nejspíš by vám odpověděl, že by raději skočil z okna. Doufáme, že bydlí v přízemí, protože se zdá, že právě to se chystá. Pokračování by se měl dočkat snímek Beetlejuice z roku 1988, ve kterém si zahrála Winona Ryder, Geena Davis, Alec Baldwin a Michael Keaton. 

O tom, o co přesně ve filmu půjde, se zatím vedou diskuze, povídá se ale, že by se měl vrátit jak Michael Keaton, tak Winona Ryder. Jenna Ortega by pak měla ztvárnit roli dcery původní postavy, teenagerky Lydie (Winona Ryder), která se do strašidelného domu přestěhovala se svou rodinou, a narazila tu na párek duchů neženoucí se do opuštění svého domova a jednoho bláznivého ghúla, který se objeví, když třikrát řeknete jeho jméno: Beetlejuice!

Tak uvidíme, snad nový film překoná úspěch toho původního (což nebude jen tak, protože ten v kinech vydělal při rozpočtu 15 milionů dolarů téměř 75 milionů dolarů). A kdo ví, třeba nás brzy čeká také sequel Střihorukého Edwarda!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné