Šéfredaktorka Adéla Mazánková o zářijovém čísle Cosmopolitanu

Užívejte si nádherný podzim plný problesků sluníčka i přicházejících změn a nezapomeňte si u toho hrát. Podle vlastních pravidel.
Text: Adéla Mazánková 24. srpna 2023

Foto: Garrett Naccarato

Trpělivost růže přináší, ale někdy je důležité vědět, kdy zmáčknout restart, aby se věci zase konečně rozhýbaly. Naše cover star a absolutní powerhouse Raye je toho živoucím důkazem. V titulním rozhovoru se rozpovídává o tom, jak v jednu chvíli musela setřást všechny figurky na šachovnici, aby mohla začít hrát podle sebe. Co je k tomu zapotřebí, nakolik to umí být trápení i co všechno nové začátky mohou přinést, si přečtěte na straně 60.

Konec léta a září s sebou auru nových začátků přirozeně nese. Na rozdíl od přelomu roku mi však odjakživa zrovna tyhle počátky přišly chlácholivé. Plné zvláštního klidu a pokory. Zúročení. Ale hlavně naděje. Podzim je pomalý nástup velkých změn.  

Číslo věnované všemu #trending proto neberte jako seznam, co všechno musíte radikálně změnit v životě nebo okamžitě doplnit do šatníků a kosmetických taštiček. Jde o výběr inspirace a nových směrů, jež občas musíme záměrně a nevyhnutelně vpustit do života, aby se rozproudil tok pokory a naděje. Ta tkví v možnosti (se z)měnit.  

Užívejte si nádherný podzim plný problesků sluníčka i přicházejících změn a nezapomeňte si u toho hrát. Podle vlastních pravidel.

Adéla Mazánková

@adelachloe

Šéfredaktorka Cosma, co nikdy neřekne „ne“ výletu za hranice, černému humoru a rannímu flat white s ovesným mlékem.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné