Hlášení pro introverty: Na sobotu se něco chystá a budete to milovat. Fakt.

Věřte mi. Jestli se na Flower Day těším já, můžete se na něj těšit taky.
Text: Martin Váša 30. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Vzpomínáte si na tu divokou party? Jak jste si přáli, aby nikdy neskončila? OMG, přesně! Já taky ne!

V klidu, nejste divní. Anebo možná jo, co já vím. Ale možná jste jen introverti. Jako já. Možná chcete, aby vás na večírky zvali, jen na ně pak nechcete chodit. V pořádku.

Můj tip: Nikdy nic nevysvětlujte, nikdy se za nic neomlouvejte.

Na druhou stranu – máte moje slovo, že garden party, co proběhne tuhle sobotu pod taktovkou Cosmopolitanu nejen přežijete, ale ještě si ji užijete.

Navíc začne o jedné a bude na ní jídlo, takže ideální zastávka při cestě z oběda s přáteli, na kterém jste si nic nedali, protože se pokrmy na stole sharovaly.

Nepředstavujte si Berghain pod širákem. To nejdivočejší bude možná květina, co si sami uvážete během workshopu s Gardenistou. Jen se nezapomeňte včas přihlásit do soutěže, ať máte šanci vyhrát vstupenku. Bližší info najdete na Instagramu.

Paralelně bude probíhat taky workshop kaligrafie a origami s Česko-japonskou společností, takže si můžete revampnout rukopis. Kdy naposledy jste vůbec něco napsali rukou!?

Osvěžující drinky jsou samozřejmostí.

A v šest začne jóga s wellness guru Klárou Pokornou. Pochopitelně nic není povinné – na garden party je super, že si můžete jen tak někde v tichosti postávat a hodiny si povídat sami se sebou jako Miley Cyrus. A až vás přijdou pozdravit ostatní hosté, sehrát divadlo, že je neignorujete, jen jste si jich vůůůbec nevšimli.

Nebo prostě přiznat pravdu.

Ale pak přece jen zúročit tu hereckou MasterClass od Natalie Portman a předstírat, že už musíte jít, přestože je víkend a vy jste pracovní e-mail neotevřeli od čtvrtka aka malého pátku.

Anebo mrkněte na mě, budu tam a mám v tomhle praxi…

Takže ještě jednou pro levná místa vzadu – tahle sobota, začátek v jednu, konec v osm, Villa Pellé, vstup zdarma. Bližší info najdete tady. Okay, bye!

Martin Váša

@martinvasa

Spisovatel se syndromem podvodníka, latentní florista, extrovertní introvert, milovník kávy a časných rán.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné