Přijďte na Flower Day by Cosmopolitan. Už 3. června!

Dobré jídlo, spousta kytek, workshopy, ta nejlepší společnost a super dárky... Máte někdo lepší nápad, jak strávit první červnovou sobotu?
Text: Redakce 26. května 2023

Foto: Cosmopolitan

Přijďte si s námi užít první červnovou sobotu na akci Flower Day by Cosmopolitan! Těšit se můžete na dobré jídlo a pití, krásnou květinovou atmosféru, řadu workshopů, celou redakci Cosma a naše partnery. Zapište si do diářů 3.6. 2023, Praha 6 Villa Pellé. Vstup je zdarma a přivítáme i vaše dvounohé a čtyřnohé miláčky! S kým se tam uvidíme?

Připravte se na nabitý den plný voňavé kosmetiky, beauty drinků, módy a květin, které si na starosti opět bere náš oblíbený Gardenista. (Pokud byste se rádi účastnili workshopu vázání květin, sledujte náš IG profil @cosmopolitan_cz.)

Pod taktovkou @ceskojaponska se naučíte kaligrafii a origami a s @klara_yoga si můžete v podvečer zacvičit jógu. 

Den plný zábavy

Společnost Škoda Auto si připravila chill lounge zónu a soutěž o speciální cestovní tašku, kterou pro čtenáře Cosma vyrobila česká značka Ademi Studio. Sensualite odprezentuje značku Kate Spade a Ecco bude pořádat losovací loterii, ve které můžete vyhrát spoustu skvělých cen - od bot až po peněženky a piknikové deky. 

S ANSWEAR.CZ a Filipem Vaňkem se můžete pustit do zdobení triček, u O.P.I. si nalakovat nehty a u stánku Londa svěřit svůj účes do rukou profesionálních kadeřnic. V průběhu celého eventu máte příležitost si užít masáž rukou s oleji Kneipp, nechat se nalíčit od make-up artistek Rimmel, nebo si pod dohledem Biooo vyrobit vlastní olejový parfém či osvěžující květinovou vodu (psst, prvních 200 návštěvníků získá voňavou svíčku z Akademie.Biooo). Zkusit si můžete také molekulární mixologii v podání WeCare a ochutnat tak anti-age nápoj s mandarinkovou příchutí WeCare about you BEAUTY, jehož součástí jsou 4 patentované látky pro zdravou pleť, vlasy a nehty. 

Weleda představí svou přírodní skincare a extravagantní make-up ve spolupráci s Make-up Institutem, u stánku Organická Apotéka si pak můžete vyrobit vlastní masku nebo třeba peeling na rty. Notino vám přiblíží výhody produktů L´Oréal Proffesionnel a kadeřník vás provede workshopem na parní žehličku Steampod. 

Chybět nebude výborná káva od Nespresso, drinky Campari, Aperol a Cinzano a koktejly z Desperado baru, ani kolagenové drinky a cucavé bonbony s kolagenem Yavanie.

Důležité informace

Datum: 3. 6. 2023 od 13:00 do 20:00
Místo: Villa Pellé, Praha 6
Vstup: Zdarma 
S sebou: ~ good vibes ~

Více informací a seznam všech našich partnerů se dozvíte přímo tady: *klik*

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné