Wait a minute! Proč A$AP Rocky označil Rihannu za svou "manželku"?

Ve vzduchu je cítit velká láska a dokonce je možná konečně zpečetěna oddacím listem!
Text: Jan Houška 23. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Ano, je to tak. Rihanna a A$AP Rocky se možná tajně vzali. Spekulace se začaly šířit světem poté, co A$AP Rocky na nedávném koncertě na festivalu Cannes Lions 2023 označil Rihannu za svou "manželku".

Pocta Rockyho Rihanně vyvolala mezi fanoušky šílenství a na Twitteru se objevily teorie, že si pár tajně řekl své "ano". Rihanna navíc na Rockyho slova reagovala z VIP sekce s úsměvem, čímž spekulace ještě více přiživila.

Není to navíc poprvé, co se kuloáry šíří spekulace o možné svatbě. V květnu Rihanna sdílela fotky z jejich vystoupení na Met Gala 2023, kde vypadala jako nevěsta v propracovaných šatech Valentino a A$AP Rocky si oblékl sako od Gucciho a kilt navrstvený na džínách. Její popisek: "shout outz 2 the bridal party....here come de bride #idoKARL#METgala2023," přiměl taktéž fanoušky přemýšlet o tom, jestli se dvojice tajně vzala.

Pár spolu začal chodit v roce 2020 a v lednu 2022 oznámil, že čeká své první dítě. V květnu 2022 se jim v Los Angeles narodil syn RZA Athelston Mayers. Rihanna pak následně oznámila v únoru na svém koncertě v poločase Super Bowlu, že čeká další dítě. Pohlaví nenarozeného dítěte však pár drží v tajnosti.

Ačkoli žádný oficiální zatím svatbu nepotvrzuje a zástupci obou umělců zůstávají skoupí na slovo, spekulace se šíří dál. Ať už se tajně vzali, nebo ne, jedno je jisté: Rihanna a A$AP Rocky jsou zkrátka cool couple. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné