Prsten na noze? Ten Rihanny stál zhruba milion dolarů

Rihanna ukázala prsten na noze... Za zhruba milion dolarů.
Text: Jan Houška 27. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Queen Riri nedávno internetu ukázala diamantový prsten na noze. (Který stojí zhruba tolik, co asi nikdy nevyděláte). Prsten, který hrdě předvedla ve videu na TikToku, je symbolem "pokorného luxusu", jenž je v poslední době trendy. Šperk je vyrobený společností XIV Karats a má devět karátů. Společnost navíc potvrdila, že ho Rihanna měla už na Met Gala.

Podle Maxwella Stonea z klenotnictví Steven Stone se hodnota tohoto prstenu odhaduje na přibližně 1 milion dolarů. Diamant vybroušený do netradičního hruškovitého tvaru má symbolizovat posílení a nezávislost nositelky, což dokonale odpovídá Rihannině osobě.

Diamantový prsten na noze navíc vyvolal mezi fanoušky spekulace a mnozí si ho vykládají jako narážku na mmožné zasnoubení Rihanny s A$AP Rockym. Spekulace ještě podpořila Rihannina volba oblečení na Met Gala, které připomínalo svatební šaty. "Budu si myslet, že je to narážka na to, že se Rihanna a ASAP berou. Přišla poslední a má svatební šaty," komentoval Rihannin outfit na Met Gala jeden z fanoušků.

Ať už jsou tyto spekulace pravdivé, nebo ne, jedno je jisté: Rihannin diamantový prsten na noze přidal k jejímu už tak fascinujícímu veřejnému obrazu další vrstvu dokonalosti.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné