Hailey Bieber: Strašně moc chci dítě, ale mám z toho obrovský strach

Hailey Bieber se rozpovídala o tom, že by chtěla s Justinem založit rodinu... ale má strach...
Text: Jan Houška 15. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Hailey Bieber tvrdí, že "strašně moc" chce děti, ale brání jí v tom strach z obtěžování, který denodenně zažívá od lidí. Modelka se o tom rozpovídala v rozhovoru pro Sunday Times. "Stačí to, co lidé říkají za věci o mém manželovi nebo mých přátelích. Nedokážu si představit, že bych měla čelit lidem, kteří říkají ošklivé věci o mém dítěti," svěřila se Hailey.

"Doslova kvůli tomu pořád brečím! Tak moc chci děti, ale mám strach," řekla Hailey s tím, že i ona zažila, jaké je to být dítětem slavných rodičů, přičemž Justin se také stal slavným, když byl ještě velmi mladý. "Můžeme děti vychovávat, jak nejlépe umíme. Musí se ale cítit milované a v bezpečí," dodala modelka.

Justin a Hailey jsou manželé od září roku 2018 a oba dva se už několikrát vyjádřili k tomu, že si rodinu do budoucna opravdu přejí. Hailey před nedávnem také zmínila to, jak moc se jí dotknulo drama mezi ní a Selenou Gomez, které se roztáhlo do obřích rozměrů. Selena dokonce musela na Instagramu poprosit své fanoušky, aby Hailey přestali vyhrožovat smrtí.

Hailey navíc v posledních letech zažívá jednu nepříjemnost za druhou. V roce 2022 totiž prodělal mrtvičku, kdy se jí krevní sraženina dostala do mozku, a byla proto hospitalizována v nemocnici. Následně měla další zdravotní komplikace, kdy ji byla objevena cysta na vaječníku, kterou však veřejnost právě mylně zaměnila za těhotenství. Zajímavostí je, že Hailey v té době tvrdila, že těhotenství není na pořadu dne... Vypadá to tak, že se něco změnilo...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné