Počkat, proč Hailey Bieber nedorazila na Met Gala?

Haló, neviděl někdo Hailey? Kde je Hailey?
Text: Jan Houška 2. května 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Vypadá to, že Hailey Bieber letos vynechala Met Gala... Teda ano, opravdu vynechala. Modelka a zakladatelka značky Rhode letos na ikonickém koberci citelně chyběla a podle neověřeného screenshotu, který koluje po sociálních sítích, to může mít co do činění se soustředěním se na práci.

To, že Hailey na koberci chyběla, vlastně dává i vcelku smysl. Před nedávnem se totiž svěřila, jak těžký pro ni byl rok 2023 a že se chce soustředit hlavně na sebe. "Rád vtipkuji o tom, jak se cítím, protože je to někdy jednodušší než přiznat, že je mi těžko," svěřila se na Instagramu.

Důležité je připomenout, že Hailey během Met Gala v roce 2021 zažila opravdu nepříjemné chvilky, protože si fanoušci mysleli, že pláče, jelikož davy skandovaly jméno Seleny Gomez. To, že Hailey brečí, ale přitom nebyla vůbec pravda. "Měla jsem pocit, že mám něco v oku," vysvětlila tenkrát modelka.

Drama mezi Hailey Bieber a Selenou Gomez se v posledních měsících navíc roztáhlo do neuvěřitelných rozměrů. Selena dokonce musela na Instagramu poprosit své fanoušky, aby Hailey přestali vyhrožovat smrtí. Vypadá to tak, že se Hailey letos zkrátka chtěla raději soustředit na své mentální zdraví a od návštěvy ostře sledované akce raději upustila.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné