North West možná uvede na trh vlastní značku skincare produktů

Kardashian business boomin! Teprve devítiletá North West se očividně chystá na trh uvést vlastní řadu skincare produktů a hraček. Kim Kardashian totiž podala pro svou dceru, kterou má s rapperem Kanye Westem, čtyři žádosti o ochrannou známku.
Text: Jan Houška 28. března 2023

Foto: Getty Images

Kim očividně připravuje svou dceru North na úspěšnou budoucnost v podnikání, na začátku měsíce totiž podala žádost o čtyři nové ochranné známky na jméno své dcery. První přihlášená ochranná známka se podle The Sun týká neléčivých přípravků na pleť, hydratačních krémů na pleť, pleťových mlék, pleťových krémů a čisticích přípravků na pleť.

Ze žádostí o ochrannou známku vyplývá, že podnikání North by se mělo týkat i pleťových sér, sprchových gelů, vůní a přípravků pro péči o vlasy. A to není všechno, protože druhá ochranná známka podrobně popisuje možnost prodávat všemožné hračky. Vypadá to tak, že North pouze u kosmetiky nezůstane.

Ačkoli je klan Kardashian-Jenner znám podáváním četných žádostí o ochrannou známku, které ne vždy vyústí v realizaci produktu (fanoušci stále čekají na skincare řadu od Kris Jenner), dává smysl, že North bude další z rodiny, která se pustí do podnikání v beauty odvětví, stejně tak jako její máma nebo teta Kylie.

North je aktuálně velmi aktivní na TikToku. Její a Kimin společný účet sleduje 15,4 milionu lidí a North na něm často zveřejňuje videa o své péči o pleť, líčení a další věci. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné