Shakira a Lewis Hamilton opět spolu, tentokrát v londýnském klubu

Shakira a Lewis Hamilton opět rozvířili fámy o vztahu poté, co společně vyrazili do slavného londýnského klubu Tape.
Text: Jan Houška 13. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Shakira  a Lewis Hamilton byli spatřeni, jak si společně užívají nočního života v Londýně, a přilili tak olej do ohně neustálých zvěstí o možném milostném vztahu. Dvojice se údajně bavila až do ranních hodin v nočním klubu Tape, oblíbeném místě celebrit, poté, co se Shakira objevila na závodech Formule 1 na okruhu Silverstone.

Podle svědků se zdálo, že se dvojice dobře baví a Shakira tančila u jejich VIP stolu až do půl čtvrté ráno. Hamilton se naopak ukázal být spíše noční sovou a zůstal venku až do šesti hodin ráno. Navzdory nočním schůzkám zdroje blízké dvojici trvají na tom, že jsou jen přátelé a že jakékoli romantické spekulace jsou nepodložené a nepravdivé, píše Daily Mail.

Není to poprvé, co byli Shakira a Hamilton viděni společně. Od loňského rozchodu Shakiry s jejím bývalým partnerem fotbalistou Gerardem Piquém byla dvojice spatřena už několikrát. Od výletů na lodi v Miami až po večeře v Barceloně - zdá se, že jejich "přátelství" je tak silnější, než si většina lidí myslí.

Uprostřed toho všeho se také navíc proslýchalo, že je Shakira v "milostném trojúhelníků" právě s Hamiltonem a navíc také Tomem Cruisem. Zpěvaka se ale vyjádřila, že se jedná o "směšné drby" a ani s jedním z můžu nemá v plánu chodit. Shakira se aktuálně podle svých slov chce soustředit hlavně na svou kariéru a dva syny.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné