Dýchejte zhluboka. Harry Styles promluvil o návratu One Direction

Never say never.
Text: Jan Houška 28. dubna 2023

Foto: Profimedia/Jan Houška

Pauza, která trvá už více než osm let. Skupina One Direction, kterou tvoří Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne a Zayn Malik, oznámila že si dává pauzu už v roce 2015, rok poté, co Malik kapelu opustil a z pětičlenné party udělal čtveřici.

Jasně, kdyby si pánové nedali pauzu, tak možná nemáme tolik skvělých hitů od Harryho, ale bylo by prolhané tvrdit, že vidět kapelu pohromadě si nikdo z nás nepřeje. Teď to navíc vypadá, že si to nepřeje ani Harry, který o možném návratu mlžil v posledním díle show Jamese Cordena.

Harry totiž dostal přímo otázku, jestli se někdy dočkáme reunionu One Direction. "Obávám se, že to není otázka ano nebo ne. Myslím, že bych na to nikdy neřekl nikdy. Pokud by nastala doba, kdy bychom to chtěli udělat, nevidím důvod, proč bychom to neudělali," odpověděl zpěvák.

Ačkoli boyband v roce 2015 prohlásil, že si dá jenom 18měsíční pauzu, dosud se nevrátil a všichni členové se věnují sólové kariéře. Na začátku měsíce se internetem šířily spekulace, že se boyband znovu sejde právě v poslední epizodě Cordenovo show. To se však ale nakonec nestalo.

I přes to, že k návratu zatím nedošlo, zůstali fanoušci One Direction kapele věrní a oddaní. Na internetu je možné najít hashtagy jako #OneDirectionReunion a #WeWant1DReunion. Čekání na reunion One Direction je tak pro monohé sice dlouhé, ale nadšení a entuziasmus fanoušků zůstává stejně silné jako dřív. Ano, my taky čekáme (s What Makes You Beautiful ve sluchátkách).

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné