Kylie Jenner poprvé promluvila o plastice prsou

Kylie Jenner se ve finále poslední série seriálu Kardashianky svěřila s tím, že si nechala voperovat prsní implantáty krátce před narozením dcery Stormi.
Text: Mehera Bonner a Jan Houška 28. července 2023

Foto: Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner mnohé fanoušky svým prohlášením překvapila, jelikož ještě do nedávna tvrdila, že žádné kosmetické úpravy nemá. "Víš, že jsem si nechala udělat prsa ještě před Stormi," řekla Kylie své kamarádce Stassie a dodala: "Během šesti měsíců po porodu Stormi - nemyslela jsem si, že budu mít dítě, když mi bylo 20 let - se mi stále hojila."

"Měla jsem krásná prsa, jako přírodní prsa. Prostě nádherná, perfektní velikost, perfektní všechno. A přála bych si, abych si je samozřejmě nikdy nenechala udělat. Každému, kdo o tom uvažuje, bych doporučila, aby počkal až po dětech," řekla Kylie na kameru.

"Mám dceru. Zlomilo by mi srdce, kdyby si v 19 letech chtěla nechat upravit tělo. Chci pro ni být tou nejlepší mámou a nejlepším příkladem. A prostě bych si přála být jako ona a dělat to všechno jinak, protože já bych se teď už ničeho na sobě nedotkla," dodala Kylie.

Fanoušci se Kylie už léta ptají, jestli má implantáty, což v minulosti popřela prostřednictvím komentářů, které pronesla ještě předtím, než zákrok podstoupila. 

Je samozřejmé, že nikomu není nic do toho, co Kylie dělá se svým tělem, a podobné otázky fanoušků jsou přinejmenším nevhodné! Přesto je správné, že se Kylie otevírá v rámci svého závazku více si uvědomovat vliv své rodiny na společenské standardy krásy. Jak řekla v pořadu: "Vždycky jsem se měla ráda a stále se mám ráda. Vždycky budu chtít, aby se každý měl rád." 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné