Taylor Russell: Zrodila se další IT girl

Jestli někdo ví, jak vzít dech, pak Talyor.
Text: Kristýna Schafferová 25. ledna 2023

Foto: Getty Images

Co se týče pozornosti, má letošní pařížský fashion week mezi celebritami svého vítěze. A to kanadskou hvězdu Taylor Russell, kterou můžete znát ze seriálu Ztraceni ve vesmíru či z filmů Waves nebo Bones and All, kde zazářila po boku Timothée Chalameta. Osmadvacetiletá herečka svým modelem předznamenala, že letošním trendem budou transparentní svršky, které odhalí vše. I to, že na sobě nemáte podprsenku. 

Průsvitný hnědý top, který Taylor vynesla během pařížského fashion weeku, je skvělou ukázkou toho, že se za bradavky vážně není třeba stydět. Tak snad to pochopí i Facebook a Instagram (free the niple).

Nová fashion ikona?

Nejsou to ale jen bradavky Taylor, které si zaslouží pozornost. Její vkus jsme obdivovali už v roce 2022 na premiéře filmu Bones and All v Benátkách, kde vynesla zelenkavé šaty až na zem s velkou mašlí Balenciaga, které se při pohledu zezadu ukázaly jako minišaty. 

Nebo během galavečera Akademického muzea filmů v Los Angeles, kde jí to v černých kožených šatech od Alexandra McQueena neuvěřitelně slušelo. 

Nejsou to ale jen premiéry filmů, kde Taylor Russell září (a kde nenosí spodní prádlo). Kožené kalhoty doplněné o průsvitný top vynesla na módní přehlídku Loewe. 

Pokud tedy přemýšlíte, koho sledovat a kde brát příště inspiraci, Taylor Russell je víc než dobrý tip. A jestli vás zajímají i další jarní trendy, kromě transparentních svršků, pak se můžete začíst do článku níže:

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné