Je to oficiální: Millie Bobby Brown randí se synem slavného zpěváka

Pozor: velká láska na obzoru!
Kristýna Schafferová 14. října 2022

Getty Images

Chodí spolu už přes rok, bok po boku se ale oficiálně ukázali až letos v březnu na předávání filmových cen BAFTA 2022. A že to Millie Bobby Brown a Jakeovi Bongiovimu spolu sluší!

Když Millie ovlivňovala svět kolem sebe pouhou myslí v kultovním Netflixovém seriálu Stranger Things, bylo jí pouhých dvanáct let. Od té doby uplynula nějaká ta voda a z holohlavé Jedenáctky se stala krásná žena s přítelem po boku. Vztah Jakea Bongioviho, syna slavného zpěváka Jona Bon Joviho, a talentované herečky začal jako přátelství někdy v červnu minulého roku, kdy Jake přidal na svůj Instagram společnou fotografii s popiskem „bff“. I když… Možná už tehdy šlo o něco víc.

Od té doby se od sebe nehnuli. Strávili spolu Vánoce i 18. narozeniny Millie, na které dorazili jako Ken a Barbie a teď také první velkou filmovou událost. Millie pro tuto příležitost oblékla černé šaty Louis Vuitton s hlubokým výstřihem a doplnila je rukavičkami, krajkovým topem a diamantovými šperky. Jake zvolil slušivý smoking Fendi.

Vedle lásky má Millie plné ruce práce i v pracovní sféře. Dotočila 4. řadu seriálu Stranger Things, jež měla letos premiéru (už jste viděli?) a spoustu času jí zabere také vlastní kosmetická značka Florence by Mills, kterou můžete zakoupit exkluzivně v parfumériích Douglas.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné