Matcha randíčko v podání Kourtney a Travise

Malý Travis už je na cestě!
Text: Jan Houška 4. srpna 2023

Foto: Profimedia

Vypadá to, že se Kourtney Kardashian zřejmě inspirovala odvážným těhotenským stylem Rihanny, když si ve středu vyšla s Travisem na osvěžující matcha drink a oblékla si rozepnutou hnědou bundu, která tak ukázala její těhotenské bříško.

Kourtney vyrazila na matchu ve sportovním outfitu, který tvořila pánská tepláková bunda Martine Rose, kterou doplnila hnědými oversized kalhotami stejné značky. Travis měl na sobě pro změnu černou hoodie a roztrhané džínové kraťasy a na nohy obul kolaboraci mezi Vans a Mastermind.

Kourtney poprvé oznámila své těhotenství s Travisem 17. června na koncertě Blink-182 v Los Angeles. Odkazovala na videoklip kapely "All the Small Things" tím, že z davu zvedla ceduli s nápisem "TRAVIS I'M PREGNANT". Na konci měsíce pak pár společně odhalil pomocí videa na sociálních sítích pohlaví miminka. Video, které je stejně rock'n'rollové jako samotný pár, obsahuje bubnování, vášnivé líbání a výbuch modrých konfet, které tak naznačují, že čekají chlapečka. (Malý Travis je tak na cestě!)

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné