Megan Fox oznámila vlastní knížku poezie "Pretty Boys Are Poisonous"

Megan Fox v úterý oznámila, že se chystá odhalit "tajemství" a "hříchy" mužů ve své první básnické sbírce s názvem "Pretty Boys Are Poisonous". A my nějak nevíme, co si o tom myslet... Neviděl někdo Kellyho?
Text: Jan Houška 9. srpna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Megan Fox svůj nový projekt odhalila na Instagramu. "Napsala jsem knihu," stojí v příspěvku, který zobrazuje obálku knihy, na níž jsou vyobrazena ústa uštknutá hadem. Na další fotografii herečka uvedla: "Tyto básně byly napsány ve snaze vymýtit nemoc, která ve mně zakořenila v důsledku mého mlčení." 


Ať už to znamená cokoliv, je očividné, že knížka není pouhou sbírkou básní, ale spíše hereččinou cestou, jak si vyřešit určitá traumata. "Moje svoboda žije na těchto stránkách," napsala Megan a doufá, že inspiruje ostatní, aby našli svůj hlas a posvítili si na pohřbené pravdy.

Nakladatelství Simon & Schuster, které knihu vydává, zveřejnilo další podrobnosti o tom, co bude sbírka básní obsahovat, a uvedlo, že Megan v nich předvede svůj "hříšný humor". "Ve více než sedmdesáti básních popisuje Fox všechny způsoby, jimiž se přizpůsobujeme tvaru těch, které milujeme, i když při tom ztrácíme sami sebe," napsalo nakladatelství.

Není to poprvé, co Megan mluví o problémech, se kterými se potýká. Například proti hollywoodské misogynii se ozvala dávno předtím, než se do popředí dostalo hnutí #MeToo. A vypadá to, že oznámení básnické sbírky vyvolalo mezi jejími fanoušky poprask. Její Instagram zaplavují komentáře jako "Nikdy jsem si něco neobjednala tak rychle" a "Jsem nadšená, že to budu mít na poličce!!!".

No, uvidíme, co si pro nás Megan přichystala...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné