Megan Fox a Machine Gun Kelly si dali "pauzu", teda aspoň se to říká

Megan Fox a Machine Gun Kelly si podle amerického bulváru dali "pauzu" a pozastavili i plánování svatby. Nevíte někdo, co udělali s těmi krvavými zásnubáky?
Text: Jan Houška 23. března 2023

Foto: Getty Images

Dvojice, která se zasnoubila v lednu 2022, má od Super Bowlu 2023 problémy ve vztahu. Zasvěcený zdroj nyní tvrdí, že pár, který se měl brzy brát, výběr místa pro svatební obřad na nějakou dobu odložil. "Megan si není jistá, jak to momentálně cítí s Kellym, a je to aktuálně komplikované," uvedl zdroj pro US Magazine.

Zvěsti o tom, že je mezi párem něco v nepořádku, se šíří už několik týdnů. Objevily se dokonce spekulace i o tvrdém rozchodu, které Megan podpořila, když prostřednictvím Instagramu sdílela text ze skladby Beyoncé "Pray You Catch Me" a později ten den svůj účet deaktivovala. Píseň zřejmě pojednává o údajné nevěře Jay-Zho v manželství s 41letou hudebnicí Lemonade.

Na sociálních sítích se pak šířily spekulace o tom, že měl MGK herečku s někým podvést. To ale pak sama herečka vyvrátila s tím, že za jejich neshody žádná třetí strana nemůže. Jestli slavný pár krizi ve vztahu překoná, je však stále ve hvězdách...

Pár se seznámil na natáčení filmu "Midnight in the Switchgrass" na začátku roku 2020 a krátce poté spolu začali chodit. Svůj vztah zveřejnili v květnu téhož roku a od té doby byli nerozluční a často sdíleli intimní chvilky a vyznání lásky na sociálních sítích. No, vypadá to, že i když dáš partnerovi zásnubák s ostny, neznamená to, že si ho udržíš...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné