Hej Kim, jsi to ty? Vyšel první trailer na American Horror Story

Kim Kardashian ohromila fanoušky svou maskou v první upoutávce na dvanáctou sérii seriálu "American Horror Story".
Text: Jan Houška 21. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Kim Kardashian, která je známá svým přístupem k vlastní image, je ve své roli pro nadcházející sezónu seriálu naprosto k nepoznání.  První trailer na novou sezónu, který byl zveřejněn ve čtvrtek, zobrazuje Kim, kterou fanoušci možná jen těžko poznají.

V upoutávce, která má necelou minutu, má Kim dlouhou bílou paruku, černé šaty a kolébá dítě, to vše za doprovodu písně "Rock-A-Bye Baby". Její obvykle bronzová pleť je natřená na bílo, což kontrastuje s výraznou červenou rtěnkou a umělými řasami. Spoluhvězdy Emma Roberts a Cara Delevingne jsou vidět v podobném oblečení, jejich tváře jsou ale zakryté.

Nová sezóna seriálu, která tentokrát nese podtitul "Delicate", vychází z románu Danielle Valentine. Příběh vypráví o ženě, která má podezření, že se jí někdo snaží zabránit v porození dítěte. Oznámení účasti Kim Kardashian v seriálu na začátku tohoto roku se setkalo se smíšenými reakce fanoušků i některých herců.

Ryan Murphy, který je spolutvůrcem seriálu, ale Kim pochválil a označil ji za jednu z „největších a nejzářivějších televizních hvězd. Ne všichni ale jeho nadšení sdíleli. Třeba taková divadelní legenda Patti LuPone prohlásila, že obsazení Kim do seriálu je špatnou volbou.

Kim si ale vzala negativní reakce k srdci a začala brát lekce herectví, aby se na roli pořádně připravila. Na letošním Met Gala se pak svěřila, že si tuto „výzvu“ užívá a je z možnosti hrát v seriálu opravdu nadšená.

O tom, jak se Kim kurzy herectví vyplatily, se dozvíme už v létě, kdy má mít nová sezóna premiéru...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné