Druhá série The Idol nejspíš nebude, kvůli Weekndovi

Podle nejnovějších informací se druhá série The Idol neplánuje...
Text: Jan Houška 16. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Druhá série "The Idol" nejspíše nebude. Pokud by byla, tak ale bez Weeknda, informuje Page Six. Novinky ohledně budoucnosti seriálu tak vyplavaly na povrch na pozadí pobouřených reakcí a údajnému zpěvákovo "egomaniakálnímu" chování na place.

Podle některých členů štábu totiž pracovat s Weekndem "nebyla ideální zkušenost" a zpěváka právě označili za "egomaniaka". Lily-Rose Depp, která ztvárňuje hlavní postavu Jocelyn, navíc řekla, že se občas Weekndovi vyhýbala.

The Weeknd, nyní používající vlastní jméno Abel Tesfaye, je totiž spoluautorem a producentem nové minisérie. Jeho výkon ale mnozí fanoušci považují za "komicky špatný". Sledovanost druhé epizody se navíc oproti preméře snížila o 100 000 tisíc diváků.

Zdroj z HBO pro PageSix však řekl: "Dveře jsou rozhodně stále otevřené - rozhodně to ještě není rozhodnuto. V tuto chvíli je to normální, jelikož máme venku pouze dvě epizody".

Seriálu jsou navíc vyčítány také explicitní sexuální scény, které jsou velmi detailně vyzobrazeny. "Je to seriál Sama Levinsona a u seriálu Sama Levinsona víte, co dostanete," řekl zdroj o spolutvůrci a režisérovi seriálu, který stojí i za seriálem Euphoria.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné