Dylan Sprouse se oženil s modelkou Barbarou Palvin

Pár se vzal jen měsíc poté, co oznámil zásnuby. Obřad proběhl v Barbařině domovském Maďarsku.
Text: Jan Houška 18. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Dámy, je nám to líto, ale Dylan už je v chomoutu. O víkendu si herec řekl "ano" s modelkou Barbarou Palvin při soukromém obřadu v modelčině rodném Maďarsku. Podle plátku Bors Online se svatba konala v kostele nedaleko Budapešti. 

Plátek také získal snímky nevěsty, která vypadala úžasně ve svatebních šatech v korzetovém stylu a průsvitných rukavičkách, jak vstupuje do areálu před obřadem. Devětadvacetiletá Palvin měla vlasy za ušima a doplnila je diamantovým náhrdelníkem a dlouhým závojem.

Dylan pro změnu zvolil jednoduchý černý oblek s bílou košilý a černou kravatou. Na klopě měl připevněné dvě bílé květiny, které se shodovaly s květinami v Barbaině kytici. Podle všeho šel Dylanovi za svědka navíc jeho dvojče Cole.

Svatba přišla jenom měsíc poté, co pár oznámil své zasnoubení, a to i přes to, že se ve skutečnosti zasnoubili v už v září minulého roku. Dvojice, která je spolu od roku 2018, to prozradila na Instagramu v souvislosti se svatební tematikou na obálce časopisu V pro podzim 2023.

Dylan je známý především díky roli Zacka Martina v seriálu od Disney Channel "The Suite Life of Zack & Cody" a jeho spin-offu "The Suite Life on Deck" po boku svého dvojčete Colea Sprouse. Kromě herectví se Dylan Sprouse věnuje i podnikání. Spoluzaložil firmu All-Wise Meadery ve Williamsburgu v Brooklynu, která vyrábí a prodává medovinu.

Stejně tak jako Dylan, i Barbara zahájila svou kariéru jako velmi mladá. Za svou práci v módním průmyslu získala mezinárodní uznání. Modelka se objevila v mnoha módních kampaních a přehlídkách pro renomované značky, jako jsou Victoria's Secret, L'Oréal Paris, Armani Exchange, H&M a Chanel. Zdobila také obálky různých módních časopisů.

Nezbývá nám nic jiného než páru popřát, ať jim to co nejdéle vydrží! (Ano, narážíme na to, že se teď v Hollywoodu všichni rozvádí)

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné