Selena Gomez ve svatebních šatech? No words needed!

Selena Gomez byla spatřena v krásných bílých svatebních šatech! Ne, nebojte, žádná svatba se nekoná... To jenom pokračuje natáčení seriálu Jen vraždy v budově.
Text: Jan Houška 22. března 2023

Foto: Profimedia

Selena Gomez pobíhala po New Yorku vedle svých hereckých kolegů Steva Martina a Martina Shorta. Zpěvačka a herečka, která je v současné době nejsledovanější ženou na sociálních sítích, na sobě měla krásné bílé svatební šaty bez ramínek a vysoké bílé martensky. 

Svatební kostým byl doplněný o dlouhý závoj, pár perlových náušnic a krátké rukavičky zdobené mašlemi. Oba pánové pak na sobě měli padnoucí černé obleky. Selena dokonce fotky ve svatebních šatech sdílela i na svém instagramu.

Jen vraždy v budově je komediální vražedně-mysteriózní série, která měla premiéru v roce 2021 na stanici Hulu. Série sleduje tři obyvatele luxusního činžáku na Upper West Side v New Yorku: Charlese (Stteve Martin, Olivera (Martin Short) a Mabel (Selena Gomez). Trojici svede dohromady jejich společná láska k true crime a podcastům poté, co v jejich budově dojde k vraždě a oni se rozhodnou rozjet svůj vlastní true crime podcast.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné