Co se děje s Madonnou?

Detailní pohled na nedávné zdravotní potíže královny popu
Text: Jan Houška 30. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Královna popu Madonna se v poslední době objevovala na titulních stránkách novin ne kvůli hudbě, ale spíše kvůli zdravotním potížím, které nakonec vedly až ke zpěvaččině hospitalizaci. Madonna byla údajně minulý týden nalezena v bezvědomí ve svém bytě a převezena do nemocnice, kde se zjistilo, že trpí vážnou bakteriální infekcí. Zpráva vyvolala šok mezi fanoušky a vyvolala obavy o její život.

Madonnin stav byl natolik vážný, že se její rodina obávala, že by o ni mohla přijít. Její nejstarší dcera Lourdes přiletěla z Paříže, aby byla s ní, a její manažerský tým vedl krizové rozhovory, na nichž přijal těžké rozhodnutí odložit začátek jejího očekávaného světového turné Celebration. Situace byla skutečně vážná, Madonna totiž strávila několik dní na jednotce intenzivní péče.

Královna popu už je každopádně z nejhoršího venku a uzdravuje se!  Podle jejího manažera Guye Osearyho se Madonnin zdravotní stav zlepšuje a očekává se úplné uzdravení. Podle některých zdrojů už je zpěvačka dokonce v domácí péči.

Navzdory vážnému stavu, který zpěvačku postihl, zůstává Madonnina duše nezlomena. Jen několik dní před hospitalizací sdílela na Instagramu fotografie ze zákulisí zkoušek svého nyní odloženého turné Celebration, na kterých bylo vidět, že byla ve skvělé náladě. Všechno tohle svědčí o Madonnině síle a odhodlání, vlastnostech, které definovaly její kariéru a učinily z ní navždy ikonu hudebního průmyslu. Zatímco se Madonna zotavuje, svět sleduje a čeká na návrat královny popu na scénu, kam skutečně patří.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné