Kam zmizel Johnny Depp?

Máte Johnnyho Deppa? A mohli bychom ho vidět?
Text: Jan Houška 28. března 2023

Foto: Getty Images

V Hollywoodu po něm není ani stopy, ale nebojte se, Johnny Depp se nikde neztratil. Slavný hollywoodský herec totiž tráví v poslední době hodně času osamotě na britském venkově. Zdá se, že po řadě soudních sporů a kontroverzí v posledních letech našel na britském venkově klid a pohodu.

Hvězda filmu Piráti z Karibiku si užívá života na farmě mimo záři reflektorů, který je na hony vzdálený životnímu stylu showbyznysu, který tak dobře znal, píše Page Six. "Britové jsou v pohodě a pozdraví vás jako souseda, aniž by to nějak přeháněli," svěřil se Depp jednou magazínu Somerset. 

Začátkem tohoto měsíce Depp přiletěl vrtulníkem do hrabství Lincolnshire na severu Anglie, aby navštívil tamní starožitnictví. Herec nakoupil "mnoho bizarních předmětů a také několik kusů nábytku pro svůj vlastní dům v Londýně", uvedl majitel obchodu pro Fox Business.

Depp má za sebou silně medializovaný soudní proces s bývalou manželkou Amber Heard. Johnny z něj vyšel právně vítězně, ale tým Amber mezitím podal odvolání proti rozsudku poroty, který jí nařídil zaplatit Deppovi odškodné ve výši více než 10 milionů dolarů. Obvinění ze zneužívání, která Heard vznesla vůči Deppovi, měla značný dopad na jeho pověst a kariéru. Vítězství u soudu mu tak podle jeho slov "vrátilo zpátky život". 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné