Díky, Hailey! Konečně cítíme, že přišlo léto

Hailey Bieber: Ikona letních outfitů
Text: Megan Wallace a Jan Houška 19. července 2023

Foto: Instagram.com/haileybieber

Hailey Bieber je možná známá především jako make-upová magnátka díky své řadě péče o plět Rhode, ale během let si získala i naše srdce v oblasti módy. Hailey je modelkou s úžasným přístupem k módě, a to i díky talentu své stylistky Dani Michelle. Zdá se, že vždycky dokáže naskočit na trend dřív než ostatní: ať už jde o Barbiecore nebo nude oblékání.

A nyní, po Ritě Oře, která ohromila v ikonickém háčkovaném pleteném podprsenkovém topu - styl, který předvedla také EmRata, která měla na sobě nádherné bílé háčkované plavky, a Kendall Jenner, která měla na začátku léta na sobě malé pletené bikiny s proužky - vyzkoušela Hailey háčkovaný trend a vypadá úžasně!

Konkrétně Hailey sdílela na svém IG několik fotek s popiskem "trochu letní energie." Karousel obsahuje fotku, kde je vidět, jak si modelka užívá péči o plět nebo pózuje před zrcadlem v chic zelených bikinách. 

Jaká fotka nás ale zaujala nejvíce? Právě ta, na které má Hailey na sobě pletené oranžové bikiny, které doplnila průsvitným crop topem s pavím vzorem. Jako doplňky si vzala sluneční brýle s nostalgií 90. let, mohutné zlaté náušnice s obručí, zlatý náhrdelník s jemným řetízkem a sadu dvou stříbrných prstenů.

Je to tak, Hailey Bieber je ikonou dovolenkového stylu!

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné