Skincare by Hailey Bieber: top 5 beauty produktů, které nadchnou i vaši pleť

Chcete o svou pleť pečovat stejně jako Hailey (a při troše štěstí ji mít podobně bezchybnou a zářivou)? Omrkněte její nejoblíbenější kosmetiku...
Text: Kristýna Schafferová 10. března 2023

Foto: Getty Images

Pokud si někdo může zaplatit ty nejlepší vizážisty světa a utajované elixíry krásy, pak Hailey Bieber. Ostatně její dokonalá pleť bez jediné chybičky tomu nahrává. Pravdou ale je, že skincare rutina influencerky a modelky je levnější, než by se na první pohled mohlo zdát. A dopřát si ji můžete i vy. Vybrali jsme pět produktů, které si Hailey v poslední době oblíbila, a které budou bavit i vás. 

1. přírodní péče

Nedávno obletělo internet TikTok video, ve kterém si Hailey pochvaluje přírodní krém Skin Food od Weledy. Konkrétně k němu řekla: "Mám ráda tenhle bohatší, hutnější krém. Dávám si ho na místa, která mi přijdou víc vysušená, anebo když chci víc lesku ještě než nanesu make-up. Používá ho hodně vizážistů a já ho miluju".

Skin Food od Weledy koupíte za 269 Kč v drogériích nebo na weleda.cz.

2. Pro naštvanou pleť

Další z krémů, který Hailey baví, je univerzální francouzská receptura Cicalfate+ od značky Avène. Tenhle regenerační krém vyživuje, zklidňuje, chrání a obnovuje pleť, a to během 48 hodin, jak uvádí výrobce. Ve složení najdete kromě síranu měďnatého také síran zinečnatý, který je super ingrediencí, pokud vás trápí vyrážky. Hailey se o dojmy podělila v jedněch ze svých Instastories: "Poslední týden byla má pleť trochu naštvaná a podrážděná, myslím, že za to mohlo hned několik faktorů. Stres, cestování, nedostatek spánku, PMS,...", aby se následně podělila s receptem na vyskytlý problém, a to tenhle krém, který prý používá hlavně na noc. 

Krém Cicalfate+ od Avène koupíte za 239 Kč na notino.cz

3. Luxusnější záležitost

Pokud byste měli volných pár tisíc, a chtěli je investovat do něčeho speciálního, co by Hailey zaručeně schválila, pak zkuste Rich Cream od značky Augustinus Bader. Vyrobil ho německý vědec stejného jména (Augustinus, ne Rich, haha) a recepturu postavil na kmenových buňkách. Co od krému čekat? Hydrataci, výživu, buněčnou obnovu, tedy vypnutí, šťavnatost, pružnost a zářivost. A to už za to stojí. Pro The Skincare Edit Hailey prohlásila: "Používám ho každý den. Tohle je moje třetí lahvička! Hydratovaná pleť je pro mě opravdu důležitá. Myslím, že ji spousta lidí podceňuje, ale je to velmi důležitá součást péče o pleť."

Pleťový krém Rich Cream od Augustinus Bader koupíte v Sephoře.

4. Čištění pleti

Protože můžete používat ty nejlepší produkty na světě, k ničemu vám nebudou, pokud nebudete svou pleť pravidelně každý den hloubkově čistit. A Hailey to ví. Oblíbila si čisticí mléko Tashmoo Water Lily od HoliFrog s výtažkem z leknínu, který je skvělou detoxikační a právě čisticí skincare ingrediencí. V jednom videu na YouTube k němu řekla: "Teď, když jsem pleť odlíčila olejem, přecházím na druhý krok. Mám ráda cleansery, které tolik nepění. Dávám přednost něčemu mléčnějšímu, hydratačnímu a vyživujícímu. Nebaví mě, když je po čištění má pleť suchá a napjatá."

Čisticí mléko Tashmoo Water Lily od HoliFrog koupíte na revolve.com

5. Když už se nějaký ten pupínek objeví

Možná je to přakvapení, možná ne, ale i k Hailey je příroda občas nemilosrdná a sešle na ní akné. A když už se nějaký ten pupínek objeví, má modelka po ruce akné náplasti ve tvaru hvězdiček Starface (použít můžete i obyčejná kolečka, co koupíte v dm drogérii, efekt bude stejný). Vidět je můžete v předešlém videu, kde Hailey představuje svou noční rutinu: "Velmi rychle pomáhají hojit pupínky, takže kdy se mi nějaký udělá, vždycky jdu spát s touto náplastí. A navíc jsou roztomilé."

Hvězdičkové náplasti na akné stojí kolem 15 dolarů a koupíte je na starface.world

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné