Rebel Wilson se zasnoubila! A šlo o přímo pohádkové vyznání.

Únorová šňůra zamilovaných zpráv pokračuje - zásnubami Rebel Wilson a Ramony Agrumy.
Text: Kristýna Schafferová 21. února 2023

Foto: Profimedia

Po valentýnském odhalení nové lásky, která se rozhořela mezi Emily Ratajkowski a Ericem Andrém, přichází další hvězdné vyznání. Oblíbená komička, herečka a maminka dcery Royce Lillian Rebel Wilson se zasnoubila s přítelkyní Ramonou Agrumou, s níž randí rok. Ten, kdo poklekl, byla Rebel a zásnuby to byly doslova pohádkové!

Rebel se s návrhářkou Ramonou vídala několik měsíců tajně, než ji média donutila ke coming outu. V červnu minulého roku tak na svůj Instagram zveřejnila příspěvek s popiskem: "Myslela jsem si, že hledám prince od Disneyho... Ale možná jsem celou tu dobu potřebovala princeznu". A jak je pro Rebel typické, zásnuby proběhly komicky stylově s odkazem právě na tuhle větu. V Disneyparku přímo před zámkem. 

Svatbě nic nebrání

Rebel, která se před nedávnem stala díky náhradní matce maminkou, pro svou módní návrhářku Ramonu zvolila prsten od Tiffanyho. Pár spolu sdílí domácnost v Los Angeles, kde jsou sňatky mezi osobami stejného pohlaví legální, svatba tak bude jistě následovat brzy. Zda bude opět v Disneylandu je otázkou...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné