V srdci i na kůži. Jak Pete vyjadřuje svou lásku (nejen) Kim?

„Když ji miluješ, není co řešit,“ pokrčil Pete rameny a dal svému dvornímu tatérovi (opět) zelenou. Na jeho tělo tak přibyla nová kérka, která vzdává hold lásce jeho života – Kim Kardashian. Co je to tentokrát?
Kristýna Schafferová 11. října 2022

Getty Images

Zlé jazyky tvrdí, že je Pete taková malá tattoo bitches. Místo kytek svým dívkám strká pod nos holou kůži, kterou zdobí nejnovější kérka na jejich počest. Vyprávět by mohla Cazzie David i Ariana Grande a nově také Kim. Ta si uměleckých děl vysloužila hned několik. Před nedávnem se navíc Pete rozvášnil a do nového tetování zahrnul celý Kimin svět, tedy její děti. Nebo se to alespoň šušká.

Fotografové zachytili Peta při odchodu z jeho vystoupení v rámci „Netflix is a Joke“ festivalu a fanoušci začali spekulovat. Co je to nové tetování na jeho krku? Jde o dva nápisy, a to „Aladdin“ a „KNSCP“. První z nich je pravděpodobně odkaz na skeč, který Pete s Kim natočili v rámci Saturday Night Live v roce 2021 krátce předtím, než spolu začali chodit. Zahráli si tenkrát Aladina a Jasmínu a dokonce se políbili. Druhé tetování pak údajně představuje iniciály Kim a jejích čtyř dětí – North, Sainta, Chicago a Psalma, které má s bývalým manželem Kanyem Westem. Snímek je ale rozmazaný a tak se jedná o čisté spekulace.

Kdybyste se na Peta podívali z dálky, všimli byste si na jeho těle ještě dalších drobných uměleckých děl věnovaných Kim. I když je pravda, že jedno z nich - prostý název „Kim“ na hrudníku - je spíš než tetování obchodní značkou jeho přítelkyně. A co na to sama Kim? Ta je nejvíc nadšená z nápisu „My girl is a lawyer“, které si komik nechal vytetovat nad klíční kost. Zveřejnila ho ve stories a v nejednom rozhovoru se vyjádřila, že jí přijde „roztomilé“. Kim studuje práva už od roku 2019 a pravděpodobně má tento obor v genech. Její táta proslul v 90. letech v ostře sledovaném soudním procesu jako obhájce O.J. Simpsona.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné