Haló? Proč se šíří drby, že Taylor Swift randí s Fernandem Alonsem?

Nejdřív Timothée Chalamet a Kylie Jenner, teď zase Taylor Swift a Fernando Alonso.. Co se děje?
Text: Jan Houška 25. dubna 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Je to tak. Veřejným prostorem se šíří další drby o tom, že spolu randí dvojice, u které bychom to vůbec nečekali. Stejně jako mnoho jiných internetových fám se o tomto podivném spojení začalo spekulovat minulý týden na populárním účtu DeuxMoi na Instagramu. Dámy a pánové, Taylor Swift údajně randí s Fernandem Alonsem.

"Několik španělských časopisů psalo o Taylor Swift a španělském jezdci F1 Fernandu Alonsovi. Podle nich se pár schází už týden. Nic vážného to není, protože jsou oba čerstvě nezadaní," stálo ve stories na Instagramu.

Jak ale upozorňuje portál PageSix, tak ačkoliv DeuxMoi už několikrát přesně předpověděl nové páry celebrit, tak se také párkrát pletl. Takže se může opravdu jednat pouze o vymyšlený drb. Taylor Swift se každopádně před několika týdny po šesti letech rozešla se svým přítelem Joe Alwynem.

Olej do ohně ale přilil právě Alonso. Španělská legenda F1 zveřejnila v pondělí na TikToku pětisekundové video na melodii hitu "Karma", který nazpívala právě Taylor. V klipu Alonso scrolluje telefonem a pak se podívá do kamery a mrkne.

Fanoušci F1 tak začali na TikTok okamžitě vtipně reagovat. "Fernando, prosím, potvrď nebo vyvrať, jestli jsi napsal Mastermind," vtipkoval jeden člověk v sekci komentářů. Ať už Fernando skladbu Mastermind napsal nebo ne, povznést se nad možnými drby umí perfektně.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné