Co všechno víme o třetí sérii The Kardashians?

Kardashianky jsou tu s námi už patnáct let...
Text: Jan Houška 3. dubna 2023

Foto: Getty Images

Poté, co klan Kardashian-Jenner 14 let vystupoval v seriálu Keeping Up With the Kardashians na stanici E!, se rodina přesunula na stanici Hulu, kde aktuálně běží její nová nablýskaná show The Kardashians. Nová reality show měla premiéru v dubnu 2022. A jen pár měsíců poté, v září 2022, se objevila druhá série pořadu.

Všichni tak teď čekají, kdy bude mít premiéru třetí série. A o čem vlastně bude? Pojďme si přiblížit všechny informace, které zatím víme.

První a hlavní zpráva je, že třetí sezóna The Kardashians opravdu bude. Momentálně si můžete první dvě sérii pustit na Disney Plus. Ty se zaměřily na (bývalý) vztah Kim Kardashian s Petem Davidsonem, druhé těhotenství Kylie Jenner, svatbu Kourtney Kardashian s Travisem Barkerem, nového syna Khloé Kardashian a Tristana Thompsona a účast rodiny na Met Gala 2022.

Jediné, co zatím víme o třetí sérii, tak je to, že bude mít premiéru 25. května na Hulu. Jak ukazuje trailer, ve třetí sérii se objeví celá rodina Kardashian-Jenner, včetně Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloé Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner a Kris Jenner. Objeví se také Kourtneyin manžel Travis Barker a Kourtneyin bývalý manžel Scott Disick.

Ve třetí sezóně se  podle Hulu "kamery vrátí a Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall a Kylie pozvou diváky zpět do svých životů, kde se budou věnovat mateřství, společnému rodičovství a budování vlastních impérií".

Vzhledem k tomu, že natáčení poprvé začalo v září 2022, je toho hodně, co by nová sezóna mohla pokrýt. Třeba rozchod Kim a Peta Davidsona. Dějová linie Kim by se také mohla točit kolem jejího rozvodu s Kanye Westem, který dokončila v listopadu 2022.

Pokud jde o Kourtney, trailer zřejmě naznačuje další zkoumáního jejího manželství s Travisem Barkerem. Khloé se v srpnu 2022 zase narodilo další dítě. Její nová role matky dvou dětí a dohody o společném rodičovství s manželem Tristanem Thompsonem se tak možná budou probírat v nadcházející sezóně.

Určitě nás taky neminou novinky ze života Kendall Jenner a Kylie Jenner. Svou roli bude bezesporu opět hrát i Kris. No, uvidíme, musíme počkat do 25. května...

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné