Selena Gomez má jako první žena 400 milionů followers na Instagramu

Do nekonečna a ještě dál... Selena Gomez jako první žena získala 400 milionů followers na Instagramu.
Text: Jan Houška 20. března 2023

Foto: Getty Images

Selena Gomez se v pátek, jen několik týdnů poté, co sesadila z pomyslného trůnu v počtu followers Kylie Jenner, stala první ženou, která má na této sociální síti 400 milionů sledujících. Kylie není s 382 miliony fanoušků na Insta příliš pozadu, ale Selena i nadále rychle stahuje náskok.

Více fanoušků než Gomez mají na Instagramu pouze fotbalisté Cristiano Ronaldo a Lionel Messi, kteří mají 562 a 442 milionů sledujících.

Předtím, než se o prvenství v roce 2019 ucházely Ariana Grande a poté Kendall Jenner, držela titul nejsledovanější ženy právě Selena. K jeíjmu návratu na "trůn" dochází nečekaně v době, kdy se stahuje ze sociálních sítí. Nedávno se časopisu Vanity Fair přiznala, že má v telefonu pouze aplikaci TikTok a od Instagramu si dává pauzu.

Důvodem její pauzy od sociálních sítích jsou především nenávistné komentáře. "Lidé mě mohli označit za ošklivou nebo hloupou a já si řekla: To je jedno. Ale tito lidé jsou velmi specifičtí. Skládají neuvěřitelně přesné a jízlivé odstavce. Brečela bych bez přestání. Pořád jsem byla úzkostná... Nebyla jsem schopná pokračovat," svěřila se Selena.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné