Beyoncé a Blue Ivy zazářily na Jay-Zho výstavě

Beyoncé a Blue Ivy vyrazily ve večerních šatech do Brooklynské centrální knihovny, kde se konala oslava Jay-Zho výstavy Book of HOV.
Text: Jan Houška 16. července 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Popová ikona byla spatřena na výstavě v zářivě oranžovém kompletu od návrháře LaQuana Smithe. Outfit, který byl kombinací krajkové košile na knoflíky a odpovídající krajkové sukně, dokonale obepínal její postavu. Outfit pak doplňoval vysoký culík upravený do kaskádovitých vln a drobná zlatá kabelka.

Blue Ivy naopak zvolila opačnou barvu než její matka a oblékla si modré šaty. Svůj vzhled doplnila elegantními slunečními brýlemi, zlatým náhrdelníkem a malou modrou kabelkou s dlouhým popruhem.

Příspěvek na Instagramu obsahoval také pohledy na pamflet Jay-Zho výstavy a několik snímků zevnitř knihovny. Výstava podle svých oficiálních webových stránek představuje rozsáhlou sbírku archivních předmětů. Patří mezi ně originální nahrávací mastery, dosud neviděné fotografie, ikonické jevištní oblečení, prestižní ceny, stejně jako videa a artefakty ze všech aspektů Jay-Zho profesního života.

Multimediální výstava přibližuje celosvětový vliv Jay-Zho jako hudebníka, inovátora, podnikatele a filantropa. Cílem výstavy je nabídnout pohled do zákulisí Síně slávy, skladatele a interpreta, úspěšného podnikatele a významného filantropa, který nikdy nezapomněl na své kořeny ani na lekce, které se na své cestě k úspěchu naučil. Motto výstavy odráží Jay-Zho životní filozofii: "Vždycky sázej na sebe."

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné