Beyoncé předvedla průhledné šaty z perel

Šaty z perel vyšívané, ale princezna to není zlatý pane... Beyoncé přidala do svého šatníku na Renaissance Tour další výrazný kousek.
Alyssa Bailey a Jan Houška 18. června 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Beyoncé na Instagramu zveřejnila fotky v nude overalu zdobeném perlami a flitry od Georgese Hobeika, který si oblékla během své show v německém Kolíně nad Rýnem v rámci Renaissance Tour. Overal doplnily šperky Tiffany & Co. a černé sametové operní rukavice. Jak je pro Beyoncé typické, fotky sdílela na Instagramu bez popisku.

Beyoncé zatím neposkytla žádný rozhovor ke svému turné. Poslední velký rozhovor dala v srpnu roku 2021 pro časopis Harper's Bazaar. Ten byl o tom, jak si chrání své vnitřní já, když je světovou hvězdou. "Po celou dobu své kariéry jsem se snažila stanovit hranice mezi mým vystupováním na jevišti a osobním životem. Moje rodina a přátelé často zapomínají na mou stránku, která je šelmou na jehlách, dokud mě nesledují při vystoupení," řekla tenkrát zpěvačka.

Renaissance Tour je Beyoncé deváté koncertní tourné. Oznámeno bylo na začátku roku 2023, a to v rámci jejího sedmého studiového alba, které taktéž nese název (jak nečekané, že?) Renaissance. Koncertní šňůra odstartovala na začátku května ve Švédsku.

Beyoncé byla dokonce na jedné ze zastávek součástí odhalení pohlaví nenarozeného miminka, když přerušila svou show a pomohla jednomu páru tak odhalit pohlaví jejich dítěte. "Chci to udělat, protože tu už od začátku vidím nápis 'Udělejte odhalení pohlaví'," řekla během vystoupení Beyoncé a pomohla tak rodičům s opravdu speciálním odhalením. (Mimochodem, pokud jste zvědavci, tak to bude holčička).

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné