J.Lo. opět ve svatebním? Ano, a to už na konci ledna!

Komu řekne Jennifer Lopez ano tentokrát?
Text: Kateřina Matoušková 5. ledna 2023

Foto: Profimedia

Je krásná, talentovaná, sexy i úspěšná... Jennifer Lopez toho během své filmové i hudební kariéry stihla už spoustu (alespoň tak za tři normální smrtelníky), ale jak se zdá, nejvíc se jí zalíbilo ve svatebním. Vždyť jen za poslední tři roky si oblékla svatební šaty hned třikrát. A 27.1. ji v nich můžete vidět zase, ano na nabídku natočit další romantickou komedii totiž řekla režisérovi Jasonovi Mooreovi, jehož nejnovějším počinem je snímek Shotgun Wedding.

Věčná nevěsta (alespoň ve filmech)

Tvář J.Lo. máme spojenou s filmy Svatby podle Mary a Krásná pokojská. Od uvedení těchto snímků utekla už pěkná řádka let a filmová kariéra Jennifer Lopez nabrala na obrátkách. Loni jsme měli možnost s ní znovuprožít její úspěšnou kariéru, a to díky dokumentu Jennifer Lopez: Poločas. Necelý půlrok předtím zazářila po boku Owena Wilsona ve snímku Vem si mě a jistě jste alespoň jednou zaslechli hit Marry Me, na němž se podílela se zpěvákem Maluma a který speciálně pro film vznikl.

Dokud nás smrt nerozdělí získává zcela nový význam  

Jak se zdá, Jennifer Lopez nehodlá zpomalit a svůj pracovní rozvrh má nabitý k prasknutí. Na streamovací platformě Amazon Video Prime se už 27. ledna 2023 můžete těšit na uvedení snímku Shotgun Wedding. Jennifer, opět v roli nevěsty, překazí plánovanou svatbu nečekaná událost. Nikoliv těhotenství či hádka rodin, nýbrž únos svatebních hostů. Společně se svým budoucím chotěm, kterého ztvárnil krasavec Josh Duhamel, tak budou čelit ozbrojeným útočníkům a svou lásku podrobí skutečné zkoušce. Povede se jim dříve zabít toho druhého nebo zachránit své milované?

Mimochodem, v osobním životě se Jennifer Lopez také daří. Po 17 letech se dala znovu dohromady s Benem Affleckem, přičemž svůj vztah tentokrát zpečetili svatbou.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné