Sex horoskop na tento víkend (28.4. – 30.4. 2023)

Co čeká váš sexuální život od dneška až do neděle? Hvězdy už to vědí…
Text: Redakce 28. dubna 2023

Foto: Archiv HMI

Pojďme si takhle při pátku říct, jak moc žhavý bude váš víkend. Čeká vás jiskření ve vzduchu, pulzující energie a spousta zamilovaných pohledů, nebo se budete muset spoléhat jen a pouze na sebe? Luna, která se zítra ze Lva přesune do Panny, už spřádá své plány. A pozadu nezůstanou ani Venuše s Marsem, dvě planety, které náš sexuální život ovlivňují víc než by se zdálo…

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

Že jste si v poslední době neužili zrovna moc zábavy, a tak by bylo fér, aby se karta konečně otočila? Je nám to líto, milí Berani, o víkendu tomu nebude jinak. Pokud jste nezadaní, kromě osamocených hrátek (kterým budete přítomni jen vy sami a možná ještě tak vibrátor), vás moc akce nečeká. S koncem víkendu budete chtít navazovat kontakty, v průběhu týdne k vám pak Venuše s Marsem sešlou vašeho bývalého… Tak mějte oči na stopkách.

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

O víkendu vás čeká pěkná podívaná – bude se to kolem vás hemžit sexy bytostmi, které vás nenechají chladnými. A bude to jízda! Kdyby byla olympiáda ve flirtování, tenhle víkend by byl ideální pro trénink. Merkur zahraje v pondělí na vážnější notu, tak se můžete pustit i do hlubších rozhovorů o budoucnosti (možná jen ne s těmi, koho jste poznali teprve tento víkend). Pamatujte jen, že Merkur je stále ve své retrográdní fázi, tak buďte obezřetní.

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Pokud hledáte vážnější vztah, můžete své srdce otevřít, díky Luně ve Vahách vám bude přát štěstí. Vaše sebevědomí a sexualita budou na vrcholu, do toho Venuše ve vašem znamení způsobí, že budete vypadat skvěle a cítit se ještě líp! Čeká vás jen jeden malý zádrhel: Ke konci týdne budete emočně nestabilní, což způsobí chyby v úsudku. Než se bezhlavě vrhnete do nového milostného dobrodružství a budete si chtít slibovat hory doly, zpomalte!

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Retrográdní Merkur a Venuše ve vašem 12. domě vyvolávají ve vašem horoskopu bouři. Zdá se, že největším problémem pro vás budou v tuhle chvíli vaši ex (trable s nimi vyvrcholí ve čtvrtek). I když z nich budete běsnit, nedovolte, aby se bouřkové mraky přenesly do vašeho nového vztahu. Pokud jste nezadaní a na velkou lásku teprve čekáte, nechte si všechny triky v rukávu na pondělí, které bude pro seznamování s novými lidmi přívětivější. Sexy se oblékněte a vyrazte do vašeho oblíbeného baru!

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Dnes večer se Luna nachází ve vašem znamení, což hraje do karet romantické náladě a hlubším citům. Pokud máte po svém boku partnera, perfektní: můžete si třeba uvařit dobrou večeři a pak si užít noc plnou vášně! Nezadaní budou intenzivněji prožívat všechny emoce, a to bohužel i ty pramenící z osamělosti. Dejte si pozor na záletníky, na které budete mít potřebu se z neznámého důvodu upnout. Nezdá se, že by jim šlo o něco víc než jen o rychlovku.

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Víkend bude mít pomalejší rozjezd, jakmile ale Luna vstoupí v sobotu do vašeho znamení, věci naberou rychlejší spád. Romantika bude viset ve vzduchu, tak toho využijte. Merkur v pondělí bude přát zprávám, takže pokud po někom toužíte, možná by stálo za to se mu ozvat a pozvat ho na rande. Buďte vnímaví k signálům, přeci jen je Merkur v retrográdní fázi, tak ať si něco špatně nevyložíte.

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

Zdá se, že jsme natrefili na smolaře horoskopu. Je nám to líto, Váhy, ale zdá se, že váš horoskop tento víkend nebude zrovna sexem nabitý. Období Býků se vleče, nuda střídá nudu a vy se do toho necítíte ve své kůži. Můžete se to pokusit zlomit v úterý, kdy do vašeho znamení vstoupí Luna (a ta, jak známo, přeje romantice). Buďte odvážnější a trošku si svůj milostný život okořeňte. Přemýšlejte jinak, zkoušejte nové věci a hlavně – bavte se!

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

O víkendu bude všechna moc ležet ve vašich rukou. Ať už jste zadaní, nebo ne, pokud chcete svůj milostný život posunout vpřed, budete s tím muset začít vy. Pamatujte, že lásku najdete, když ji nebudete hledat a možná k vám přijde odněkud, kde byste ji ale vůbec nečekali. Buďte odvážní a nebojte se zkoušet nové věci.

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~

Váš milostný život strádá, až do chvíle, kdy se ke konci týdne spojí Venuše s Neptunem. Jejich rande na obloze pro vás bude mít podobu náročné chvilky, kterou budete muset nějak zvládnout. Pravděpodobně jde o problémy ve vztahu, jež jste do této chvíle úspěšně ignorovali, ale které se teď vynoří napovrch v podobě tajemství, negativních pocitů a křivdy. Nehádejte se! Buďte zodpovědní, naslouchejte si a spolupracujte. Společně to zvládnete.

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

Tři, dva, jedna… Akce, jedem! Vaše znamení je sice trochu konzervativní, co ale všechny předsudky vyvrátit? Udělejte si radost a kupte si sexy spodní prádlo nebo nějakou hračku. A nešetřete ani svou lásku. Čeká vás víkend strávený pod peřinami a minimum spánku. Pokud máte partnera, můžete si postelové hrátky užít bez obav z budoucnosti, nezadaní ať se raději na nic neupínají. Nevypadá to, že by vaše nová známost seděla za půl roku vedle vás na večeři u rodičů.

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

Sex budete celý víkend vnímat mnohem víc intimně, a jestli vám něco nebude chybět, pak ta správná, erotikou nabitá, nálada. Pokud jste nezadaní, dejte si pozor na příliš hluboké city, které by mohli překvapit jak vás, tak toho druhého. S koncem víkendu dojde k jistému ochlazení, dokud ve čtvrtek nenastane kvadratura Venuše s Neptunem. To nepotěší zejména nezadané Vodnáře: propadnete někomu novému, ten to ale nebude cítit stejně. Něco skrývá… Buďte opatrní.

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~

Hvězdy jsou v té nejlepší konstelaci pro randění, a to především díky Luně v Panně. V sobotu slibuje Mars s Uranem žhavé chvilky na poli nezávazného flirtu – budete se cítit sebevědomě a jistě, a toho si nepůjde nevšimnout. Strhněte pozornost tím správným způsobem a dovolte si zářit! Přitáhnete k sobě hned několik potenciálních partnerů.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné