Sex horoskop na tento víkend (23.6. – 25.6. 2023)

O víkendu si romantiky a sexy nálady užije jen někdo... Neptun se svou podivnou, zastřenou energií může způsobovat neshody, klamání a vyloučeny nejsou ani tajemství, co vyplují na povrch. A můžou bolet.
Text: JAKE REGISTER a Kristýna Schafferová 23. června 2023

Foto: Archiv HMI

O víkendu zasáhne do milostných vztahů Luna v Panně, která nás donutí přemýšlet nad našimi spojeními s ostatními trochu víc prakticky. V neděli se Merkur dostane do kvadratury s Neptunem, jenž vysílá poněkud nejasné signály - mohou nastat zmatky a pokud vás ten druhý bude chtít oklamat, bude to mít jednodušší. Pozor na zlomená srdce a nepochopení situace. 

~ Beran (21. 3. - 20. 4.) ~

O víkendu očekávejte místo zamilovaných pohledů menší drama, které se přehoupne do následujícího týdne. Může jít o bývalého, který vám škodí, roznáší o vás nepravdy anebo vás otevřeně otravuje. Nebo před vámi váš současný partner něco tají... Ať už je to cokoliv, vplave to na povrch a vy se tomu budete muset postavit čelem. Zachovejte chladnou hlavu. V tuhle chvíli je klíčový kompromis, ne hádky a potřeba mít všechno pod kontrolou.

~ Býk (21. 4. - 21. 5.) ~

Z vesmíru letí dobrá zpráva pro všechny zadané Býky: Díky Luně v Panně budete mít o víkendu víc energie a romantickou náladu, ale co je nejvíc - užijete si hodně žhavého sexu! Špatná zpráva pro všechny nezadané Býky: Víkend nebude nic moc, navazování vztahů nemají hvězdy na programu. Ale nevěšte hlavu, v pondělí vstoupí Merkur do znamení Raka, což je skvělá astronomická příležitost k seznamování. Kdo si počká, ten si užije hodně zábavy.

~ Blíženci (22. 5. - 21. 6.) ~

Váš víkend bude trochu líný a ničím výjimečný, začátkem týdne se ale dají věci do pohybu. A to ne zrovna v tom nejlepším slova smyslu. Vynoří se vaše minulost a bdue požadovat, abyste ji jedno provždy vyřešili. Ať už se rozhodnete spálit všechny mosty, nebo dáte svému ex ještě jednu šanci, budete se cítit o moc lépe. A konečně se ve vašem srdci a hlavě uvolní dostatek prostoru pro nové, ještě lepší milence anebo zajímavější romantické zážitky. 

~ Rak (22. 6. - 22. 7.) ~

Hvězdy bohužel potvrzují to, co si už nějakou dobu myslíte - s partnerem nejste na stejné vlně, milí Raci. Zatímco vy váš vztah vnímáte nějak, vaše drahá polovička si myslí pravý opak. Nejen o víkendu, ale celý týden budete na rozdíly narážet stále častěji. Pokud nedokážete být trpěliví, mohlo by to znamenat, že se vaše cesty nadobro rozejdou. 

~ Lev (23. 7. - 22. 8.) ~

Měli byste začít myslet víc na sebe, drazí Lvi. Ve vašem okolí je někdo (a možná je to ten, s nímž usínáte), kdo zneužívá vaší milující, velkorysé a soběstačné povahy a zaměňuje laskavost za slabost. Zamyslete se... A pokud vám dojde, že ve vztahu spíš dáváte než dostáváte, možná by bylo fajn ho přehodnotit. Sundejte růžové brýle a podívejte se na věc nezaujatě. Možná zjistíte, že váš drahý není tím, kdo si zaslouží váš čas. A jak to řešit? Však vy víte... Za pár měsíců si na něj už ani nevzpomenete. 

~ Panna (23. 8. - 22. 9.) ~

Kvůli Luně ve vašem znamení budete o víkendu víc emotivní. Do hry navíc vstoupí Neptun se svou podivnou, zastřenou energií, což se může projevit potížemi ve vztahu. Tajemství vyplují na povrch, odhalí se skryté city... Nepanikařte, místo toho se nechte unášet, zhluboka se nadechněte a vyřešte to tak, jak jste zvyklí - prakticky. Nebojte se diskuzí. Vytvořte si plán! Jste jedno z nejšikovnějších znamení zvěrokruhu, jestli někdo dokáže vše napravit, pak vy!

~ Váhy (23. 9. - 23. 10.) ~

O víkendu budete krapet osamělí, v týdnu se vám ale dostane pozornosti - bohužel ale ne takové, o kterou byste stáli. Někdo vás má rád, jakože hodně rád, vy to ale necítíte stejně. Jistě, dárky, komplimenty a pozornost jsou nejdřív fajn, když to ale trvá příliš dlouho, začnete být otrávení. Víme, že jste přívětiví, zdvořilí a srdeční, víc než ostatní znamení, ale nebojte se ukázat ostré lokty a důrazně si vytyčte hranice. Jinak vás ta osoba nenechá na pokoji. 

~ Štír (24. 10. - 22. 11.) ~

Víkend si nejvíc užijí nezadaní Štíři, kterým Luna v Panně přihraje nové známosti. Snažte se na to jít zlehka a netlačte příliš na pilu. Mohli byste se až nezdravě rychle zamilovat, což by v budoucnu mohlo vést k nedorozuměním a zlomenému srdci. 

~ Střelec (23. 11. - 21. 12.) ~ 

S partnerem jste teď zažívali silnější kontakt, bohužel ale proto, že se objevily názory, na kterých se neshodnete. Víkend odstartuje období, které mohou provázet hádky, neshody a menší vztahová dramata. Trvat si na svém a přejít do defenzivy by ale v tuhle chvíli mohlo vést jen ke katastrofě. Snažte se najít společnou řeč, abyste dospěli k rozhodnutí - i kdyby tím rozhodnutím měl být rozchod. 

~ Kozoroh (22. 12. - 20. 1.) ~

V druhé půlce týdne budete mít romantickou náladu a snadno sklouznete k tomu brát lásku příliš vážně. O víkendu to ale bude jiné kafe! Bavte se, užívejte si, buďte klidně celí den v posteli a dávejte si jen chvilkové pauzy na sváču. Buďte odvážní, vytáhněte bičíky a pouta (pokud vás to baví)... Zkrátka zkuste všechno, co se vám líbí a pořádně si to vychutnejte! 

~ Vodnář (21. 1. - 20. 2.) ~

Ach jo... Víkend bude trochu konfliktní. Jedna vesmírná rada: přestaňte předstírat, že je vše v pořádku a nic se neděje. Každý vztah má problémy a je to naprosto normální, pokud je ale budete ignorovat a dělat, že neexistují, jen nabydou větších obrysů! A i ty nejtrapnější konflikty se mohou vymknout kontrole, když je budete neustále rozpitvávat. Místo toho je řešte hned v zárodku a buďte ve svých nárocích realističtí. 

~ Ryby (21. 2. - 20. 3.) ~ 

Při pohledu na ostatní znamení budete o víkendu platit za šťastlivce. Luna v Panně aktivuje ve vašem horoskopu vztahovou rovinu, což pro vás znamená úspěch na všech frontách - užívejte si dobrého sexu, vyražte na romantické rande, nebo se dobře bavte během chvil se svou drahou polovičkou. Nezadané Ryby budou v pondělí díky Merkuru, jenž vstoupí do znamení Raka, víc společenské. Najít tedy někoho, s kým byste si užili trochu zábavy, nebude problém.

Zdroj: Your Sex Horoscope for the Weekend

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné