Plavky jako Chiara Ferragni? We got you!

Taky vám vyrazily dech plavky, které na sobě má na dovolené na Ibize Chiara Ferragni? Víme, kde pokoupit!
Text: Jan Houška 7. srpna 2023

Foto: Chiara Ferragni

Chiara Ferragni nás v posledních měsících zásobuje jednou fotkou z dovolené za druhou. Tentokrát s rodinou vyrazila na španělskou Ibizu, kde si podle příspěvků na Instagramu užívá dnů plných lásky a slunečních paprsků. V posledním karouselu tak můžeme kromě jejího manžela, italského rappera Fedeze, vidět i její děti a přímořský resort. 

Jestli existují ale fotografie, kterých se nemůžeme nabažit, tak jsou to bezesporu ty, kde nám Chiara ukázala plavky, jenž si s sebou na dovolenou zabalila. Ano, duhové plavky zkrátka musíme mít. A nebojte se, víme, kde je můžete sehnat! 

Ačkoliv je Chiara kromě blogerky také módní návrhářkou a vlastní svojí značku, která obsahuje i plavky, tentokrát sáhla jinam. Na Ibize totiž vynesla bikiny za pár stovek. Jedná se totiž o set Maiorca od značky Calzedonia

Pokud nepatříte zrovna k fanynkám barevných plavek a spíše vás zaujaly černé, které má na sobě Chiara na další fotce. Tak i tak víme, kam se obrátit. Tentokrát se totiž jedná opravdu o plavky její vlastní značky, respektive o set balconette bikiny. Plavky vyjdou na 113 euro a je možné je objednat přímo ze stránky brandu Chiara Ferragni. 

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné