Julia Fox ovládla ulice New Yorku

Julia Fox se na akci před newyorským fashion weekem předvedla ve velmi odvážném outfitu...
Text: Jan Houška 6. září 2023

Foto: Getty Images/Jan Houška

Julia Fox se představila na zahájení spolupráce oděvní značky PrettyLittleThing s ikonickou Naomi Campbell. Julia se opět postarala o to, aby byla středem pozornosti, a nutno podotknout, že se jí to povedlo. 

Oblečená (nebo spíš sotva oblečená) do třpytivé kovové podprsenky a kalhotek se Julia sebevědomě procházela po ulicicích New Yorku. Horní díl zakrýval pouze hvězdiny bradavky, zatímco spodní sotva zakrýval její intimní partie.

Tím ale Julia neskončila. Velmi odvážný outfit spojila s černým koženým kabátem z kolekce od Naomi Campbell, dlouhým až na zem.  A ty černé kožené boty a sladěná rtěnka?

Juliiny poslední módní outfity nejsou ničím jiným než revolucí. Od bikin s řetězy až po průhledné body - Julie redefinuje módní normy. A kdo by mohl zapomenout na červené šaty s flitry a výřezem na zadku ve tvaru srdce? Navíc to není poprvé tento rok, co se návrhářka pustila do netradičních věcí. Začátkem tohoto roku se dostala na titulní stránky novin s průhledným tílkem zdobeným kondomy. V kombinaci s odpovídajícími doplňky opět dokázala, že se nebojí posouvat hranice a dávat najevo svůj názor.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné