Jen trocha látky. Tyhle "nahé outfity" vynesly celebrity na večírek Vanity Fair

Oscarový večírek Vanity Fair je jednou z největších událostí roku a celebrity se na něm často předvádějí ve všech svých outfitech. Tentokrát tomu nebylo jinak a navíc se přidala špetka elegantní nahoty.
Text: Jan Houška 14. března 2023

Foto: Getty Images

Letos se několik hvězd rozhodlo obléknout na předoscarový Vanity Fair večírek (v podstatě, pokud jste slavní, jste tam). odvážné a odhalující "nahé" šaty. Mezi celebritami, které si oblíbily trend "nahých" šatů, byla například herečka a modelka Hunter Schafer, která oblékla bílé šaty, přičemž prsa jí zakrýval pouze kus látky, a modelka Emily Ratajkowski, která si zase vzala stříbrné průsvitné šaty s krajkovými detaily, pod kterými měla pouze kalhotky tělové barvy.

Mezi další hvězdy, které tento trend využily, patřila herečka Leslie Mann, která si oblékla černé síťované šaty, a zpěvačka Becky G, která si oblékla blýštivé stříbrné šaty vytvořené ze sponek.

Zatímco někteří kritici tvrdí, že nahé šaty mohou být příliš odhalující a objektivizující, jiní tvrdí, že mohou být posilující a osvobozující a umožňují ženám oslavovat své tělo podle vlastních podmínek.

Bez ohledu na kontroverzi je jasné, že trend nahých šatů tu zůstane, alespoň prozatím. Vzhledem k tomu, že celebrity nadále posouvají hranice módy a stylu (as they should), bude zajímavé sledovat, jaké další trendy přijdou příště.

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné