Fashion kouzelnice aneb Nejikoničtější looky Rihanny

Met Gala, Fashion Awards a v neposlední řadě i Super Bowl Halftime Show. Jakými outfity ovládla Rihanna nejen podium?
Text: Linda Svobodová 28. února 2023

Foto: Getty Images

Už to jsou bezmála dva týdny od velkolepého comebacku Rihanny, kde na Super Bowl Halftime Show zazpívala většinu svých hitů a potvrdila tak, že se řadí právem mezi nejlepší umělce na dnešní popové scéně. S dalším vystoupením navíc Rihanna nikterak neotálí, jelikož vystoupí na březnovém předávání Oscarů, kde je nominovaná na zlatou sošku za píseň Lift me up z filmu Black Panther: Wakanda forever.

Krom bravurního pěveckého vystoupení jsme na Super Bowl Halftime Show mohli vidět i působivou taneční choreografii v podání velkého počtu tanečníků oděných do bílých outfitů. Sama Rihanna pak měla červený overal Loewe, který obepínal její rostoucí těhotenské bříško, doplněný o dva kabáty Alaïa a atypickými robustními teniskami Maison Margiela x Salomon Cross. Zpěvačka z Barbadosu tak bezpochyby ukázala, že stále patří mezi uznávané ikony v módním průmyslu.

Pakliže se podíváme do minulosti, najdeme celou řadu neotřelých outfitů, které Rihanna vynesla na červeném koberci během předávání nejprestižnějších ocenění, významných událostí či během svých koncertů. Právě jednu z úchvatných rób, díky které se zapsala do fashion history, vynesla v roce 2018 na Met Gala. Po tomto večeru se totiž Rihanna stala doslova bohyní, jelikož na sebe navlékla zdobenou mitru a minišaty Maison Margiela.

U Met Gala ještě chvíli zůstaneme, jelikož na této akci v roce 2017 Rihanna vynesla jednu z dalších známých rób, a to šaty poskládané z okvětních lístků, kterými vzdala hold avantgardní japonské legendě Rei Kawakubo.

Naopak na předávání cen CFDA Fashion Awards oblékla její nejikoničtější look v podobě průsvitných šatů posázených krystaly Swarovski s kožešinovou šálou nebo několik outfitů, ve kterých odhalila těhotenské bříško.  

Podívejte se na výběr těch nejúchvatnějších outfitů, které Rihanna proslavila:

Objednejte si předplatné Cosmopolitan

Časopis Cosmopolitan
Předplatné